REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Artykuł sponsorowany University of Kansas  oferuje kurs języka polskiego

University of Kansas  oferuje kurs języka polskiego

-

University of Kansas to uczelnia mogąca pochwalić się wieloletnią tradycją nauczania języka polskiego. Do tej pory zajęcia z języka i kultury polskiej odbywały się wyłącznie w tradycyjny sposób. W roku akademickim 2020-21 University of Kansas po raz pierwszy zaoferuje studentom kurs podstaw języka polskiego (Elementary Polish) prowadzony w całości przez internet.

Kurs został przygotowany przez profesora z ponad 25-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka polskiego dla cudzoziemców, zajmującego się zawodowo opracowywaniem programów nauczania.

REKLAMA

Innowacyjne zajęcia składające się z 5 godzin kredytowych obejmują zestaw zadań, które studenci będą wykonywać w indywidualnym tempie, oraz jedną sesję dydaktyczną tygodniowo. Sesje dydaktyczne będą odbywać się na platformie ZOOM i będą poświęcone ćwiczeniu mowy.

Uczestnicy kursu poznają podstawy języka polskiego, nabędą umiejętność słuchania, mówienia, czytania i pisania po polsku w stopniu podstawowym. Poznają również polską kulturę.

Dodatkowych informacji udziela dr Svetlana Vassileva-Karagyzova – svk@ku.edu

Wszystkie osoby zainteresowane kursem podstaw języka polskiego na University of Kansas powinny zarejestrować się do 17 sierpnia na:

https://admissions.ku.edu/freshman-requirements-deadlines/applying-to-ku-/readmits-nondegree-seekers

Po dokonaniu rejestracji, prosimy o przesłanie emaila z informacją o zajęciach, w których chcielibyście Państwo uczestniczyć na adres thecollegeonline@ku.edu

(Komunikat prasowy)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks