REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Artykuł sponsorowany THE DREAM LIFT — poświęcony uwydatnianiu Twojego naturalnego piękna

THE DREAM LIFT — poświęcony uwydatnianiu Twojego naturalnego piękna

-

Spójrzmy prawdzie w oczy: większość z nas nie chce w najbliższym czasie wyglądać jak nasi rodzice, kiedy możemy tego uniknąć. Niestety, mimo że czujemy się młodzi duchem, nasz wygląd wraz z procesem starzenia się pokazuje inną historię.

Dlatego bycie młodym wyglądem — a nie wyłącznie duchem, nie jest tylko możliwością, ale koniecznością!

Od ponad 18 lat pomagam kobietom wyglądać naturalnie — nie jak po operacji plastycznej oraz lepiej — a nie inaczej. Moja praktyka polega na tym, by kobiety i mężczyźni wyglądali i czuli się jak najlepiej przez całe życie oraz by byli jak najlepszymi wersjami siebie.

Zajmowanie się twarzą i szyją jest moją prawdziwą pasją. Wykorzystuję swoje talenty, aby zachować i uwydatnić naturalne piękno kobiet w tych obszarach przy minimalnym dyskomforcie i szybkiej rekonwalescencji oraz w przystępnej cenie!

Chirurg z bogatym doświadczeniem, niezrównanymi kwalifikacjami i ostatecznie trójwymiarowym kunsztem przez całe życie musi być zaangażowany i oddany, by móc zapewnić poprawę wyglądu kobiecej twarzy i szyi.

Ze względu na te wymagania, naturalnie wyglądające efekty nie są łatwe do osiągnięcia. Można w bardzo prosty sposób się o tym przekonać włączając telewizję, otwierając magazyn lub zaglądając do Internetu.

To dlatego stworzyłem The Dream Lift —  niedrogi zabieg ambulatoryjny, który szanuje naturalne piękno twarzy i jest specjalnie zaprojektowany, aby zatrzymać i odwrócić oznaki starzenia się twarzy i szyi, zachowując ich naturalny wygląd. Znieczulenie ogólne nie jest wymagane, ale można je zastosować, jeśli pacjent wyraża taką chęć. Obserwując widoczną poprawę wyglądu osiągniętą po zastosowaniu The Dream Lift, rutynowo dostrzegam u kobiet pozytywną zmianę w poczuciu własnej wartości, nastawieniu do siebie i świata oraz w pewności siebie. Po poddaniu się The Dream Lift często słyszę od pacjentek: „Poszłam na spotkanie absolwentów i byłam tam najmłodziej wyglądającą osobą”, „Jestem 10 lat starsza od mojej siostry, a teraz ona wygląda na starszą ode mnie” lub „Po zabiegu wszyscy pytają mnie, czy wróciłam z wakacji, zmieniłam włosy, a może schudłam. Mówią, że wyglądam fantastycznie, ale nie potrafią dokładnie określić dlaczego”. Słuchanie takich komentarzy jest dla mnie ogromnie satysfakcjonujące.

 

Jaki jest czas regeneracji po zabiegu The Dream Lift?

Powrót do zdrowia po zabiegu jest stosunkowo szybki, przewidywalny oraz następuje bez powikłań dla tych, którzy przestrzegają indywidualnie przygotowanych przeze mnie zaleceń pooperacyjnych. Zazwyczaj ból i dyskomfort są znikome, nie jest wymagany drenaż, a kobiety mogą brać prysznic i myć oraz układać włosy, tak jak lubią już następnego ranka po zabiegu. Ponadto pacjentki zwykle mogą prowadzić samochód w ciągu 1-3 dni po The Dream Lift, a większość zasinień i początkowych obrzęków ustępuje po 2-3 tygodniach.

 

Co powinny zrobić kobiety, które chcą dowiedzieć się więcej o The Dream Lift?

Zapraszam do umówienia się na konsultację ze mną. Konsultacje są opracowywane indywidualnie, aby poznać i zrozumieć Twoje konkretne cele i dostarczyć wielu informacji, w jaki sposób ten wyjątkowy, bezpieczny i skuteczny zabieg ambulatoryjny może poprawić Twój wygląd i jakość Twojego życia. Możesz również odwiedzić moją stronę internetową www.BarringtonPlasticSurgery.com, aby zobaczyć efekty moich umiejętności.

 

Co sprawia, że ​​The Esthetic Plastic Surgery Centre of Barrington, LLC jest wyjątkowe?

Nasze najnowocześniejsze Centrum Estetycznej Chirurgii Plastycznej zostało zaprojektowane z myślą o kobietach. Jest piękne, relaksujące i gościnne. Zaraz po wejściu do naszego gabinetu kobiety zdają sobie sprawę, że znajdują się w niezwykle przyjaznym i bezpiecznym środowisku, w obecności wykwalifikowanego chirurga plastycznego, który jest prawdziwie zaangażowany w poprawę ich wyglądu i jakości życia. Dbamy o Twoje dobro. Konsultacje, wizyty przed, jak i po zabiegu, przeprowadzane są wyłącznie przeze mnie.

W taki sposób kiedyś praktykowano medycynę i uważam, że właśnie tak należy postępować. Podejrzenia wzbudzają we mnie sytuacje, gdy kobiety przychodzą do gabinetu w celu zaczerpnięcia informacji o sposobach poprawy swojego wyglądu i nagle, oprócz krótkiego spotkania z chirurgiem, mają do czynienia z konsultantami, menedżerami lub innym personelem. Jeśli podczas konsultacji w celu omówienia operacji plastycznej, zajmuje się Tobą ktoś inny niż chirurg plastyczny, powinnaś szukać dalej. Zasadniczo uważam, że kobiety i ich wygląd zasługują na dużo więcej niż to i mam nadzieję, że Ty również jesteś tego świadoma.

Dr Gregory Michael Bazell

lekarz medycyny, chirurg plastyczny i specjalista zaawansowanej medycyny estetycznej twarzy i ciała. Zdobywał wiedzę odbywając liczne szkolenia w Beverly Hills, Kalifornii i Miami. Posiada certyfikat wydany przez American Board of Plastic Surgery, Inc. oraz specjalizuje się w osiąganiu naturalnie wyglądających efektów dzięki bezpiecznym i skutecznym zabiegom niechirurgicznym oraz chirurgicznym zabiegom dostosowanym do potrzeb pacjenta.

Zadzwoń już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację:

(847) 382 – 4160

info@barringtonplasticsurgery.com

www.BarringtonPlasticSurgery.com

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks