REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Artykuł sponsorowany Święty Mikołaj spotkał się z dziećmi w sklepach KD Market. Prezentacja potraw...

Święty Mikołaj spotkał się z dziećmi w sklepach KD Market. Prezentacja potraw z wieczerzy wigilijnej

-

W niedzielę 6 grudnia we wszystkich sklepach KD Market dzieci czekała wspaniała niespodzianka: spotkanie się ze Świętym Mikołajem. Każde dziecko miało możliwość zrobienia sobie z nim zdjęcia. Do świątecznych zdjęć z Mikołajem pozowały nie tylko uradowane dzieci, ale również rodzice i dziadkowie.

„Spotkania z Mikołajem organizowane są w naszych sklepach KD Market od prawie 10 lat i jest to nasza jedna z najbardziej ulubionych i wyczekiwanych sklepowych tradycji, na którą czekają zarówno dzieci i rodzice, jak i też nasi pracownicy” – stwierdziła Beata Bek, dyrektor ds. marketingu sieci sklepów Krystyna’s Deli. „W tym roku, jakże ciężkim nie tylko dla dorosłych, ale też i dla dzieci – bo cały dotychczas znany im świat stanął na głowie – spotkanie z Mikołajem nabrało innego, ważniejszego znaczenia. Dało im namiastkę normalności, marzeń, wiary w Mikołaja. Mimo wszystkich niespodziewanych zmian Mikołaj wciąż jest, tak jak co roku i można go zobaczyć. Ilość dzieci uczestniczących w tegorocznym spotkaniu ze Świętym Mikołajem zaskoczyła nas wszystkich, ale Mikołaj cierpliwie zrobił sobie zdjęcie z każdym z oczekujących. Święty Mikołaj obdarował dzieci upominkami ze słodyczami, co było dodatkowym powodem do radości” – podkreśliła Beata Bek.

REKLAMA

Dodatkowo w tym dniu w sklepach KD Market w Mount Prospect i Schaumburgu odbyła się prezentacja potraw świątecznych z oferty wigilijnej. „Klienci mogli nie tylko zobaczyć nasze wszystkie tradycyjne polskie dania wigilijne, które można zamawiać na Wieczerzę Wigilijną w naszych sklepach KD Market, ale też wszystkiego spróbować” – powiedział Paweł Wojtanek, szef kuchni sklepów KD Market. „Oczywiście sam tasting miał formę dostosowaną do obecnej sytuacji, i wszystkie potrawy mieliśmy zapakowane na wynos dla naszych klientów, aby mogli je skosztować w domowym zaciszu. Dużą popularnością cieszył się barszczyk z uszkami, postne gołąbki z grzybami, wigilijna kapusta z grochem, ryba po grecku i oczywiście śledzik. Klienci doceni również to, że ze względu na tegoroczną sytuację przyjmujemy zamówienia na Zestawy Wigilijne od czterech osób”.

Zamówienia na Wieczerzę Wigilijną oraz dania świąteczne można składać w sklepach KD Market do 20 grudnia włącznie telefonicznie, osobiście lub nie wychodząc z domu na stronie internetowej: www.mykdmarket.com. Sklepy KD Market w Wigilię otwarte będą do godziny 3 pm. Zapraszamy do następujących lokalizacji:

Schiller Park, 9500 W Irving Park Rd
Schaumburg 1102 S Roselle Rd
Wheeling 835 W Dundee Rd
Mount Prospect 1046 W Elmhurst Rd

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Trudny wizjoner

Na śmierć i życie

Wykradziony mózg Einsteina

Zbrodnie Candymana

Romantyczny twardziel

REKLAMA

REKLAMA