REKLAMA

2133004999 views

REKLAMA

2133004998 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaArtykuł sponsorowanyPrzyszłość hazardu online pod administracją Biden

Przyszłość hazardu online pod administracją Biden

-

Agregatory gier pozwalają operatorom skoncentrować się na swoich graczach poprzez dodawanie nowych gier bez dalszej integracji. W rezultacie masz do wyboru szeroki wybór kasyn, krupierów na żywo i pokera dla operatorów, a my dajemy im możliwość dodawania ogromnej różnorodności gry hazardowe za darmo!

Branża hazardowa zawsze była kluczowym graczem w gospodarce, a rozwój iGaming jeszcze bardziej podniósł jego wartość. Pomimo wzrostu całego sektora gier hazardowych, dzięki różnicom w polityce na całym świecie, hazard online nie mógł się rozwijać w tempie, jakiego wielu się spodziewało. Jest to szczególnie prawdziwe w krajach takich jak Stany Zjednoczone, które mają ograniczenia w wielu aspektach hazardu online. Jednak jako światowy lider mający duży wpływ na globalną politykę, zmiany w administracji wyznaczających trendy Stanów Zjednoczonych mogą pomóc utorować drogę do nowej ery hazardu online, w której pojawiłyby się zupełnie nowe możliwości przed online. kasyna i zakłady bukmacherskie na całym świecie.

REKLAMA

Zanim przyjrzymy się, co te zmiany mogą oznaczać, ważne jest, aby zrozumieć, jakie przepisy dotyczące hazardu regulują w USA, jaki wpływ administracja Trumpa miała do tej pory na branżę, a także jakie stanowisko Biden zajmował w przeszłości w sprawie hazardu w USA. NAS.

Hazard w Stanach Zjednoczonych

Chociaż hazard jest legalny na mocy prawa federalnego USA, istnieje kilka ograniczeń, które regulują tę praktykę. Większość z tych ograniczeń ma związek z finansową stroną branży i jest skierowana do kasyn online na prawdziwe pieniądze, a także do witryn oferujących graczom możliwość obstawiania zakładów na wydarzenia sportowe. Ustawa o egzekwowaniu bezprawnego hazardu internetowego z 2006 r. Była jednym z przepisów, które miały na celu zakazanie wszelkich transakcji finansowych związanych z dostawcami usług hazardowych, ostatecznie ograniczając na pewien czas legalną scenę hazardu online na prawdziwe pieniądze w Stanach Zjednoczonych.

Chociaż prawo to wpłynęło na wiele kasyn online z siedzibą w USA, branża gier online nadal się rozwija, a fani gier kasynowych mają dostęp do szerokiej gamy gier online, których brakuje w krajach, które dopuszczają hazard na prawdziwe pieniądze.

Biden wspiera branżę gier

Innym kluczowym graczem w legalizacji hazardu w USA jest Federal Wire Act. Była to zmiana w tym przepisie w 2011 r., Która ostatecznie doprowadziła do rozkwitu branży hazardu online w tym kraju.

W 2011 r., Gdy Joe Biden był wiceprezesem, ustalono, że ustawa obejmuje tylko działalność hazardową związaną ze sportem, co oznacza, że inne branże hazardu online, takie jak scena pokera online, nie będą podlegać regulacjom Wire Act. Pomogło to utorować drogę branży hazardu online w USA, dopóki Trump nie wkroczył i nie cofnął zmiany w 2018 roku.

Trump i zmiany w ustawie Wire

W tym ruchu, który groził wykolejeniem branży gier hazardowych online w tym kraju, w 2019 roku Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych cofnął decyzję z 2011 roku, w której stwierdzono, że federalna ustawa Wire Act ma zastosowanie tylko do zakładów sportowych, a tym samym ponownie obejmuje wszelkie formy hazardu, które krzyżują się stanowe, w tym loterie online i hazard online, w akcie. Ta decyzja, podjęta przy wsparciu Trumpa, miała poważne konsekwencje dla kilku stanów, które już przyjęły legalny hazard online jako źródło dochodów i doprowadziły do ​​kilku spraw sądowych, które wciąż są w toku.

Biden wspiera branżę gier

Na szczęście dla graczy, te zmiany w Wire Act mogą nie być trwałe, ponieważ Biden wcześniej stwierdził, że „nie popiera dodawania niepotrzebnych ograniczeń w branży gier”. Następnie wyjaśnił swoje stanowisko w sprawie Wire Act i późniejszych zmian w oświadczeniu złożonym podczas grudniowego wydarzenia w Nevadzie.

Nowy prokurator generalny może zwiastować zmianę

Z nowym prezydentem w Białym Domu jest więcej niż prawdopodobne, że Stany Zjednoczone wkrótce znajdą się pod opieką nowego prokuratora generalnego. Chociaż jest mało prawdopodobne, aby nowy prokurator generalny zwrócił szczególną uwagę na przepisy i ograniczenia dotyczące hazardu, prawdopodobnie spróbowaliby cofnąć niektóre decyzje podjęte przez administrację Trumpa, a może to obejmować poprawkę do Wire Act. Choć może to nie posunąć naprzód legalizacji, mogłoby to skutkować wyodrębnieniem rządu federalnego z partii i pozostawieniem sprawy do indywidualnego rozstrzygnięcia przez państwa. Byłoby to idealne rozwiązanie dla stanów takich jak New Hampshire, które obecnie walczą o utrzymanie nowo uzyskanych dochodów podatkowych, które zostały wygenerowane przez przemysł hazardowy przed nowelizacją ustawy o drutach.

Wniosek

Chociaż z pewnością istnieją dowody na to, że Biden mógłby pomóc branży hazardu online osiągnąć nowe wyżyny, tylko czas pokaże, czy nowy prezydent zastosuje swoje słowa w czyn i wprowadzi zmiany, które byłyby konieczne, aby zalegalizować hazard online w całych Stanach Zjednoczonych. Gdyby jednak tak się stało, należy się spodziewać, że wiele innych krajów, w tym Kanada, mogłoby zostać zmuszonych do ponownego przemyślenia swojego stanowiska w tej sprawie.

Dziennik Związkowy – Polish Daily News i Alliance Printers and Publishers Inc. nie ponoszą odpowiedzialności za treść artykułów sponsorowanych publikowanych na www.dziennikzwiazkowy.com

REKLAMA

2129731752 views

REKLAMA

REKLAMA

2129731767 views

REKLAMA

REKLAMA

2131528087 views

REKLAMA

2129731777 views

REKLAMA

2129731780 views

REKLAMA

2129731784 views