REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaMateriał partneraPrzyłączcie się do akcji Arrow Trans Corp na rzecz chorych dzieci

Przyłączcie się do akcji Arrow Trans Corp na rzecz chorych dzieci

-

Fundacja You Can Be My Angel mimo braku możliwości organizowania imprez nie śpi i pomaga potrzebującym. Niestety mimo pandemii dzieciaki chorujące na nowotwory nie mogą czekać i z całych sił staramy się gromadzić środki na ich leczenie.

REKLAMA

Tutaj pojawiają się przyjaciele fundacji…… Kolejną akcją zorganizowaną przez firmę Arrow Trans Corp, w celu wsparcia dzieci walczących z nowotworami, jest tydzień docenienia kierowców ciężarówek. Każdy, kto wejdzie na stronę Facebooka  tejże firmy i złoży w komentarzu życzenia kierowcom, pod specjalnie na tę okazję stworzonym postem sprawi, że Arrow Trans przekaże 5 dol. na leczenie podopiecznych fundacji You Can Be My Angel. Dziękujemy serdecznie Piotrowi Klich wraz z załogą, że zawsze pamiętają o potrzebujących, i za ogromne serca oraz wrażliwość.

Jedną ze stałych akcji fundacji You Can Be My Angel, które cieszą się powodzeniem jest akcja ,,Prezencik”, znana doskonale w Chicagolandzie. Wystarczy zamiast drobiazgów, dla gości zgromadzonych na weselu, chrzcinach czy też komunii, przekazać datek na leczenie podopiecznych naszej organizacji.
W okresie komunijnym śliczne karteczki z informacja, że udzielacie Państwo takiego wsparcia, pojawiają się na stołach wielu banquets hall czy restauracjach i uzbierane w ten sposób pieniądze ratują życie maluszków takich, jak Renia Zając.
To właśnie tej 10- letniej dziewczynce pokryliśmy koszty leczenia w Rzymie i kwota prawie 35 tysięcy dolarów pomoże zapewnić zdrowe dzieciństwo.
Każda mniejsza lub większa inicjatywa, która pozwoli dołożyć cegiełkę do walki z nowotworami dziecięcymi, jest na wagę złota.
Swoją własną akcję zorganizowali również polscy studenci z Loyola University, z której dochód przeznacza dla naszych podopiecznych.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą najmniejszą akcję, za każdy przesłany czek, przelew, pieniądz wrzucony do puszek w polskich biznesach i sklepach i z całego serca w imieniu naszych podopiecznych dziękujemy!!!! A już w październiku zapraszamy na coroczny Radioton z aniołami !!!

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ANIOŁEM I POMÓC CHORYM NA RAKA DZIECIACZKOM!!!!

Jeśli chciałbyś złożyć darowiznę, to zapraszamy na http://www.youcanbemyangel.com gdzie można wpłacać dolary w systemie PayPal lub też wysyłać czeki na 5214 W. Lawrence Ave, Chicago, IL 60630

Więcej informacji pod nr : 773-225-9749

(Kom. pras.)

REKLAMA

2093177447 views

REKLAMA

2093177731 views

REKLAMA

2094974181 views

REKLAMA

2093177982 views

REKLAMA

2093178120 views

REKLAMA

2093178261 views