REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaMateriał partneraPrzegląd najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce

Przegląd najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce

-

Oto przegląd najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce, czyli lista firm, gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie w 2022 roku. Poznaj je z bliska!

Przegląd najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce

Obstawianie meczów i wydarzeń sportowych u bukmacherów od zawsze budziło spore emocje. Głównie wśród zainteresowanych graczy, ale także w społecznościach osób nie związanych bezpośrednio z bukmacherką. Rynek bukmacherski bardzo zmienił się w naszym kraju w ciągu ostatnich lat, stając się bezpieczniejszym i stabilniejszym. W związku z tym, sprawdzamy dziś przegląd najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce.

Czym jest legalny bukmacher w Polsce?

REKLAMA

Kiedy spojrzymy na internetowy ranking najlepszych bukmacherów w 2022 roku, znajdziemy tam wyłącznie legalne spółki. Warto na wstępie wyjaśnić, na czym polega to pojęcie i dlaczego tak istotne jest, by grać wyłącznie u legalnych bukmacherów w Polsce.

W myśl znowelizowanej ustawy hazardowej z 2017 roku, legalnym bukmacherem może zostać spółka, która zarejestrowana jest na terenie naszego kraju. Musi ponadto posiadać polską domenę internetową oraz kapitał zakładowy minimum 2 mln złotych. Co więcej, firma ta musi oferować wyłącznie zakłady w ramach legalnych rynków bukmacherskich.

Spółki, które chcą uzyskać licencję na działalność, muszą zgłosić się po zezwolenie Ministra Finansów. Aktualnie w Polsce działa kilkanaście firm, które legalnie świadczą usługi zakładów wzajemnych. Warto jednak pamiętać, że bukmacher bukmacherowi nierówno. Dlatego też sprawdzimy, którzy bukmacherzy w naszym kraju są najlepsi w 2022 roku.

Przegląd najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce

Kryteria wyboru najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce mogą być bardzo różne. Klienci, którzy chcą obstawiać swoje ulubione dyscypliny i mecze, często kierują się różnymi wytycznymi przy wyborze bukmachera. Oto kilka istotnych elementów, na które warto zwrócić uwagę przed rejestracją w konkretnej firmie:

  • Intuicyjność strony internetowej i aplikacji mobilnej.
  • Wysokość bonusu powitalnego i możliwość odblokowania dodatkowych promocji z kodem bonusowym.
  • Wysokość kursów i marży bukmacherskiej.
  • Bogactwo oferty na zakłady sportowe oraz dostępne rynki zakładów.
  • Funkcje dodatkowe, takie jak cashout, transmisje na żywo czy program lojalnościowy.

Sprawdzając powyższe filary działalności legalnych bukmacherów w Polsce, stworzyliśmy listę kilku najlepszych spółek. Warto sprawdzić ich ofertę i założyć nowe konto, by zacząć obstawiać zakłady przez Internet w 2022 roku.

  1. Noblebet

Zakłady bukmacherskie Noblebet to stosunkowo młoda firma, która już zdążyła udowodnić swoją wysoką pozycję na rynku. Gracze mogą tutaj zyskać nawet do 2500 PLN na start w ramach bonusów powitalnych. Na stałych klientów także czeka niezwykle rozbudowana oferta promocyjna, a do tego atrakcyjny program lojalnościowy.

Noblebet oferuje swoim klientom szeroki dostęp do ciekawych dyscyplin sportowych oraz zakładów pozasportowych. Gracze mogą obstawiać zakładu przedmeczowe oraz live, a także sprawdzić się w sportach wirtualnych i grach karcianych. Pozytywne wrażenie na wszystkich robi też wygodny i intuicyjny interfejs, który pozwala z łatwością poruszać się po szerokiej ofercie firmy. Noblebet naprawdę zasługuje na rozpoczęcie naszego przeglądu najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce.

  1. Betfan

Firma Betfan funkcjonuje na polskim rynku od 2018 roku, a mimo krótkiego stażu jest bardzo rozpoznawalną marką. Pewnie dlatego, iż ambasadorem spółki jest sam Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, który zachęca do rejestracji i gry. Za świetnym PR-em kryje się atrakcyjna oferta, w której każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

Nowi gracze mogą liczyć na bonus powitalny do kwoty maksymalnej 1600 PLN. Stali klienci także dostaną tutaj wiele opłacalnych promocji. Przede wszystkim warto jednak zwrócić uwagę na rozbudowaną ofertę zakładów przedmeczowych oraz z oferty live. Betfan tak skonstruował swoją stronę i aplikację, by każdy gracz łatwo mógł obstawiać ulubione dyscypliny i wydarzenia sportowe.

Wszystkie te argumenty pozwalają Betfan być pewnym liderem na liście firm, gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie w 2022 roku.

  1. forBET

Ten legalny polski bukmacher niedawno zmienił design swoich produktów, a więc strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Dzięki nowemu wyglądowi interfejsu, gracze mają jeszcze łatwiejszy dostęp do ulubionych zakładów i innych funkcji na stronie forBET. Poruszanie się po ofercie zakładów bukmacherskich stało się niezwykle intuicyjne, co przekłada się na pozytywne opinie o bukmacherze.

Za rejestrację z kodem promocyjnym można uzyskać nawet do 2200 PLN na start. Wszyscy lojalni klienci bukmachera również mogą liczyć na szereg atrakcyjnych bonusów. Na uwagę zasługuje także rozbudowana oferta zakładów przedmeczowych oraz live, a do tego opcje obstawiania sportów wirtualnych i gier karcianych. Wszystko to zapakowane jest w wygodny i dobrze wyglądający layout strony i aplikacji.

  1. STS

Najbardziej rozpoznawalny bukmacher w Polsce? Oczywiście, że STS! Firma istnieje na rynku już od 1997 roku i do dziś jest obecna w przestrzeni publicznej. Posiada najbardziej rozbudowaną sieć lokali w kraju, gdzie można obstawiać zakłady przy pomocy kartki i ołówka.

Jednakże STS to także oferta online, a pod tym względem bukmacher również robi dobrą robotę. Ten sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej przyciąga wielu nowych klientów, którzy zaczynają swoją przygodę z bukmacherką. Warto dać mu szansę i wybrać go w roli swojego pierwszego bukmachera do przetarcia szlaków.

  1. Betcris

Ten bukmacher dopiero stawia pierwsze kroki na polskim rynku zakładów wzajemnych, ale już zdążył przekonać do siebie wielu graczy. Warto wypróbować jego ofertę, gdyż jest to ambitna marka, która może wkrótce stać się jedną z najlepszych firm w kraju. Gracze znajdą tutaj rozbudowaną listę dostępnych dyscyplin, w ramach których znaleźć można atrakcyjne kursy.

Na nowych i stałych klientów czekają także łatwe do zdobycia bonusy. Póki co, brakuje jeszcze transmisji live z meczów oraz aplikacji mobilnej. Mamy jednak nadzieję, że te dwa elementy niedługo zostaną dodane do oferty Betcris. Wówczas ten legalny polski bukmacher wiele zyska w oczach rodzimych fanów obstawiania.

Więcej informacji o legalnych bukmacherach w Polsce, porady i wskazówki, gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie w 2022 roku, znajdziesz na stonie Probukmacher.pl

Dziennik Związkowy – Polish Daily News i Alliance Printers and Publishers Inc. nie ponoszą odpowiedzialności za treść artykułów sponsorowanych publikowanych na www.dziennikzwiazkowy.com

REKLAMA

2109180712 views

REKLAMA

2109180945 views

REKLAMA

REKLAMA

2110977336 views

REKLAMA

2109181086 views

REKLAMA

2109181185 views

REKLAMA

2109181293 views