REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaArtykuł sponsorowanyPozbądź się żylaków jesienią!

Pozbądź się żylaków jesienią!

-

Bądźmy szczerzy — czy chciałabyś, żeby Twoje nogi wyglądały młodziej i czuły się lepiej? Czy chciałabyś znowu nosić szorty i spódnice z pewnością siebie? Czy chcesz, żeby Twoje nogi miały letni wygląd… przez cały rok? Czy głównym powodem, który Cię przed tym powstrzymuje, jest brzydki wygląd żylaków na nogach? Na szczęście sezon jesienny to idealny czas na korygowanie wyglądu problematycznych żylaków, by na wiosnę cieszyć się pięknym i zdrowym wyglądem nóg.

Nie jesteś z tym problemem sam — pierwsza dokumentacja natury fizycznej i objawów żylaków została stworzona przez Hipokratesa w IV wieku pne. Szacuje się, że 60% dorosłej populacji Stanów Zjednoczonych cierpi na żylaki oraz że u 41% kobiet dojdzie do nieprawidłowego rozwoju żył przed osiągnięciem 50 roku życia. Żylaki nóg dotyczą również 72% kobiet w siódmej dekadzie życia.

REKLAMA

Żylaki powstają, ponieważ żyły, które w organizmie zdrowego człowieka są odpowiedzialne za dostarczanie krwi z nóg z powrotem w kierunku serca i płuc, z czasem stają się słabe i tracą tę zdolność.
Najczęstszymi przyczynami występowania żylaków są predyspozycje genetyczne, ciąża, hormonalna terapia zastępcza oraz wykonywanie zawodów wymagających długotrwałego pozostawania w pozycji stojącej (np. fryzjerzy, pielęgniarki, nauczyciele).
Anatomicznie, pajączki żylne to czerwono-fioletowe naczynia włoskowate biegnące zaraz pod powierzchnią skóry, podczas gdy żylaki są większe, zazwyczaj mają niebiesko-zielony kolor i mogą stać się obrzęknięte i wypukłe. Te żyły najczęściej znajdują się na wewnętrznej stronie ud, na nogach i łydkach.

W wielu przypadkach żylakom towarzyszą takie objawy jak obrzęk nóg (najczęściej występujący pod koniec dnia, w czasie upałów i podczas podróży samolotem) wraz ze zmęczeniem, uczuciem ciężkości, pulsującym, bolesnym i / lub piekącym bólem nóg. Objawy te mogą się pogarszać w czasie cyklu menstruacyjnego oraz ciąży. Wielu pacjentów doświadcza zespołu niespokojnych nóg i nocnych skurczów. Mimo że unoszenie nóg do góry i noszenie pończoch uciskowych może przynieść chwilową ulgę, zarówno objawy, jak i wygląd żylaków zwykle z czasem się pogarszają. W rzeczywistości, w długotrwale nieleczonych przypadkach może wystąpić wyraźna pigmentacja skóry na nogach i kostkach, a także wrzody.

Co możesz zrobić, aby poprawić swój stan?
Jeśli masz widoczne żylaki lub którykolwiek z wyżej wymienionych objawów — pora do nas zadzwonić!

Na szczęście mogę pomóc znacznie poprawić wygląd Twoich nóg i złagodzić objawy, które są bezpośrednio związane z żylakami.

Wybierając mój gabinet, zostaniesz przyjęty i potraktowany z szacunkiem w bezpiecznym, pięknym i dyskretnym otoczeniu.

Pierwszym krokiem do młodzieńczego i lepszego czucia nóg jest wywiad dotyczący Twoich żył oraz objawów towarzyszących wraz z uzupełniającym (bezpłatnym) szczegółowym badaniem lekarskim. Zlecone może zostać również bezinwazyjne i bezbolesne badanie USG, które można wykonać tego samego dnia. Większość głównych firm ubezpieczeniowych pokrywa koszt tego badania, bez nieuregulowanych kwot odliczeń i współpłacenia. Do przeprowadzenia testu nie jest wymagane żadne wstępne zezwolenie medyczne. Badanie USG jest bardzo ważne, abym mógł natychmiast przygotować dla Ciebie indywidualny, szczegółowy i bardzo skuteczny plan leczenia, który doprowadzi do najlepszych rezultatów.

Do wyboru mają Państwo poniższe zabiegi:

Wszystkie zabiegi wykonywane są przeze mnie i mogę zapewnić, że zabieg usuwania żylaków jest szybki, wyjątkowo bezpieczny, mało inwazyjny oraz bardzo skuteczny. Co więcej, zazwyczaj wiąże się z minimalnym dyskomfortem i szybką rekonwalescencją.

Zabiegi polegają na zamykaniu większych, rozszerzonych żył za pomocą użycia lasera oraz zastrzyków dożylnych przy pomocy skleroterapii, z lub bez użycia aparatu USG.
Minimalnie inwazyjny zabieg LASEROWY polega na umieszczeniu niewielkiej ilości skoncentrowanego światła w prostym, liniowym odcinku żyły, powodując w ten sposób stan zapalny i zamknięcie żyły tak, że staje się ona niewidoczna.
Skleroterapia polega na wstrzyknięciu do żył o krętym przebiegu, bezpiecznych substancji podrażniających ich ściany, ostatecznie prowadząc do tego samego efektu.

Podsumowując: W przypadku wszystkich zabiegów, które zostaną specjalnie wybrane dla Ciebie, każdy jest nieinwazyjny, nie jest zabiegiem chirurgicznym, nie wymaga stosowania skalpeli i szwów oraz nie pozostawia blizn. Zabiegi zazwyczaj trwają tylko 20 minut; możesz sama przyjechać na zabieg i wrócić do pracy nawet na przerwie na lunch!

Pozwól swojemu ubezpieczeniu pokryć koszty: Żylaki są zwykle odpowiednio klasyfikowane jako schorzenie, dlatego większość głównych planów ubezpieczeniowych, w tym Medicare, pokryje koszty Twoich zabiegów.

Brak ubezpieczenia? Nie ma problemu! Oferujemy obniżone ceny dla tych, którzy płacą z własnej kieszeni.

Więc chwyć za telefon — zadzwoń do nas dzisiaj, podziękuj później!

Zadbaj o swoje nogi jesienią, powitaj wiosnę bez żylaków! Dla wszystkich czytelników Dziennika Związkowego oferujemy zniżkę na zastrzyki z botoksu w wysokości $10 za sztukę przez cały wrzesień.

Dr Gregory Michel Bazell, MD

Przekład: Katarzyna Wojciechowska


Gregory Michael Bazell, MD
chirurg plastyczny i specjalista zaawansowanej medycyny estetycznej twarzy i ciała. Zdobywał wiedzę odbywając liczne szkolenia w Beverly Hills i Miami. Posiada certyfikat wydany przez American Board of Plastic Surgery, Inc. oraz specjalizuje się w osiąganiu naturalnie wyglądających efektów dzięki bezpiecznym i skutecznym zabiegom niechirurgicznym oraz chirurgicznym zabiegom dostosowanym do potrzeb pacjenta.
Zadzwoń już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację:
(847) 382 – 4160
info@barringtonplasticsurgery.com
www.BarringtonPlasticSurgery.com

REKLAMA

2119238898 views

REKLAMA

2119238991 views

REKLAMA

REKLAMA

2121035344 views

REKLAMA

2119239058 views

REKLAMA

2119239114 views

REKLAMA

2119239157 views