REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Artykuł sponsorowany Pozbądź się zmarszczek raz na zawsze!

Pozbądź się zmarszczek raz na zawsze!

-

Już wkrótce możesz cieszyć się niesamowitym wyglądem na nadchodzących imprezach i spotkaniach dzięki nieinwazyjnym i niechirurgicznym zabiegom oferowanym przez The Aesthetic Plastic Surgery Center of Barrington, LLC.

Starzenie się jest naturalną częścią naszego życia, a wygląd twarzy nie jest w tym procesie pominięty. Od lat, wiele kobiet podejmuje kroki, by z tym procesem walczyć, zachowując młodszy, zdrowszy i świeży wygląd pomimo upływu czasu.

REKLAMA

„Powiedziałbym, że połowa kobiet powyżej 30 roku życia miała już jakąś formę zabiegów kosmetycznych. Druga połowa zastanawia się nad tym” — mówi lekarz medycyny estetycznej, Gregory Michael Bazell.

Jednak wiele kobiet, które pragną wyglądać młodziej, nie musi i nie chce poddawać się operacji plastycznej. Minimalnie inwazyjne zabiegi kosmetyczne, które nie obejmują operacji, dają wspaniałe możliwości, które mogą mieć duży wpływ na Twój wygląd. Stały się one również nieocenione w walce z procesem starzenia.

 

Czy słyszałaś, że najczęściej wykonywaną niechirurgiczną procedurą kosmetyczną na świecie jest Botox®, a drugą wypełniacz tkanek miękkich Juvederm®? To dlatego, że zabiegi te są bardzo efektywne w leczeniu drobnych linii i zmarszczek przy minimalnym ryzyku i krótkim czasie rekonwalescencji.

 

Botox® może zatrzymać oznaki starzenia się twarzy i poprawić jej wygląd. Gdy mówimy i uśmiechamy się, mięśnie twarzy kurczą się i naciągają, co powoduje powstawanie niechcianych zmarszczek. Botox® tymczasowo unieruchamia określone mięśnie twarzy, aby następnie wygładzić i poprawić wygląd zmarszczek, szczególnie wokół brwi, czoła i oczu. Pozostałe, niepoddane zabiegowi mięśnie twarzy nadal pracują normalnie. Jeśli patrzysz w lustro i widzisz niechciane zmarszczki na twarzy lub wyraz, który sprawia, że wyglądasz na zmęczoną, wściekłą lub smutną, to prawdopodobnie czas na Botox®! Wypełnienie Botoxem jest również wspaniałe w leczeniu migrenowych bólów głowy i nadmiernej potliwości pach i dłoni. Zabiegi Botox® są szybkie i trwają zwykle mniej niż 5 minut. Po zabiegu nie powstają siniaki i obrzęki, a efekty widoczne są w ciągu 3-7 dni i utrzymują się zwykle do 3-4 miesięcy. Ludzie ciągle mówią mi, że wykonuję Botox najlepiej. W moim gabinecie używane są tylko produkty sprzedawane bezpośrednio przez producentów. Sam przygotowuję te produkty przed zabiegiem, są one zawsze świeże i nigdy ich nie rozcieńczam. Niezrównaną zaletą wizyty w moim gabinecie jest to, że jako certyfikowany chirurg plastyczny, sam zarządzam Twoimi zabiegami.

 

Wyglądaj szczęśliwie i młodo pozbywając się zmarszczek i niedoskonałości, które myślałaś, że nigdy nie znikną. Niestety, niektóre zmarszczki pozostały zbyt długo nieskorygowane lub znajdują się w miejscach, gdzie Botox® nie powinien być stosowany. Jednak bez obaw, w takich sytuacjach można bezpiecznie stosować wypełniacze tkanek miękkich. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z cienką skórą, zmarszczkami wokół ust, małymi kośćmi policzkowymi, zapadniętymi oczami czy większą utratą objętości twarzy — wypełniacze tkanek miękkich są produktami, które są używane do bezpiecznego przywrócenia jej młodszego wyglądu. Podczas konsultacji warto przeprowadzić szczegółową dyskusję na temat wszystkich dostępnych na rynku wypełniaczy tkanek miękkich, jednak na szczególną uwagę zasługują dwa konkretne produkty — Juvederm® i Bellafill®.

 

Juvederm® zawiera składnik kojarzony z młodym wyglądem skóry   kwas hialuronowy (HA). Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w każdym milimetrze kwadratowym naszej skóry od stóp do głów. Znajduje się w większości szminek, balsamów i produktów do makijażu, ponieważ ma wyjątkową właściwość przyciągania i wiązania cząsteczek wody. To właśnie tego efektem jest powiększenie! Niestety z biegiem czasu zaczynamy tracić zawartość kwasu hialuronowego w skórze i pojawiają się zmarszczki. Moim zdaniem Juvederm® to najskuteczniejszy i najdłużej działający wypełniacz na rynku do powierzchownych zmarszczek na twarzy.

 

Bellafill® to najdłużej działający wypełniacz. Mimo że jest syntetyczny, jest bezpieczny i zapewnia bezkonkurencyjne wzmocnienie kości policzkowych i bruzd nosowo-wargowych. Efekty mogą utrzymywać się od 2-5 lat.

 

Nie walcz ze starzeniem się sama! Jako profesjonalny ekspert jestem tutaj, aby pomóc Ci wyglądać lepiej i naturalnie — nie inaczej, przy minimalnym dyskomforcie i szybkiej rekonwalescencji.

Korzystając tylko z bezpiecznych i skutecznych zabiegów, przedstawię Ci szczegółowo spersonalizowane plany leczenia, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele kosmetyczne.

 

Pamiętaj: Fontanna Młodości nie sprawi, że będziesz wyglądać młodo, ale wizyta w moim gabinecie — tak!

Dr Gregory Michael Bazell

(tłum. Katarzyna Wojciechowska)


Gregory Michael Bazell, MD
chirurg plastyczny i specjalista zaawansowanej medycyny estetycznej twarzy i ciała. Zdobywał wiedzę odbywając liczne szkolenia w Beverly Hills i Miami. Posiada certyfikat wydany przez American Board of Plastic Surgery, Inc. oraz specjalizuje się w osiąganiu naturalnie wyglądających efektów dzięki bezpiecznym i skutecznym zabiegom niechirurgicznym oraz chirurgicznym zabiegom dostosowanym do potrzeb pacjenta.
Zadzwoń już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację:
(847) 382 – 4160
info@barringtonplasticsurgery.com
www.BarringtonPlasticSurgery.com

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bezpieczne Halloween (WIDEO)

Kryzys w Dolinie Napa

W czepku urodzeni

Wyborczy rekord?

Powrót ponaddźwiękowców

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks