REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaMateriał partneraPolonia wysłała ponad 3,8 mld zł do Polski w IV kwartale 2019....

Polonia wysłała ponad 3,8 mld zł do Polski w IV kwartale 2019. Podpowiadamy jak to zrobić za darmo

-

Według Narodowego Banku Polskiego, w ostatnim kwartale 2019 roku Polacy mieszkający za granicą wysłali do Polski aż 3,8 mld złotych. Jednocześnie wartość międzynarodowych przekazów pieniężnych na całym świecie ponownie wzrosła i w 2018 roku wyniosła ponad 689 mld dolarów.

Niestety ciężko pracujący Polacy wciąż przepłacają za przekazy pieniężne i często tracą dziesiątki dolarów za każdym razem, kiedy wysyłają pieniądze do Polski.

REKLAMA

Wysyłając tak wiele międzynarodowych przelewów, konsumenci korzystają z różnych form przekazów pieniężnych: od platform internetowych do obsługiwanych placówek. I tu pojawia się problem. Przy obecnie panującej pandemii COVID-19, przesyłanie pieniędzy z placówki jest teraz znacznie bardziej utrudnione. Dokonywanie transakcji osobiście wiąże się z ryzykiem nie tylko dla osoby wysyłającej pieniądze, ale również dla pracownika placówki, który wykonuje dla niej przelew. Nie ryzykuj – skorzystaj z przelewów pieniężnych Skrill. Dzięki Skrill przekazy pieniężne stały się cyfrowe i darmowe.

Firma Skrill stara się, aby jej klienci mogli korzystać z bardzo konkurencyjnych kursów dolara do złotego, a co najlepsze, nie ma żadnych opłat ani ukrytych prowizji. Dlaczego Skrill dokłada tak wielkich starań? Odpowiedź jest prosta: przy tak dużej liczbie przelewów wysyłanych z USA do Polski, nadeszła pora, aby usługi przekazów pieniężnych szły z biegiem czasu.

Obecnie każdy przelew obciążony jest wysokimi opłatami i mało konkurencyjnymi kursami wymiany, które dodatkowo pochłaniają jego część. Skrill natomiast chce dać Polakom więcej możliwości rezygnując z prowizji i oferując proste rozwiązanie, co pozwoli firmie stać się głównym dostawcą przekazów pieniężnych wśród polskiej społeczności.

Poznaj Leszka, 38-letniego malarza-remontowca z Radomia, który obecnie mieszka w Nowym Jorku. Od kiedy wyjechał za granicę, Leszek co tydzień wysyła pieniądze swojej żonie i dzieciom mieszkającym w Polsce. „Za każdym razem, kiedy dostaję wypłatę, część zarobków przelewam żonie. Wcześniej musiałem stać w kolejce i wysyłać pieniądze z placówki, a na dodatek kurs wymiany był niekorzystny i musiałem też płacić opłaty za przelewy.”

Na szczęście Leszek odkrył Skrill i teraz może wysyłać pieniądze do rodziny w Polsce w sposób bezpieczniejszy, szybszy i lepszy niż kiedykolwiek wcześniej! Korzystając ze Skrill, Leszek może łatwo przelać środki za pomocą swojego telefonu na konto żony. Dzięki Skrill wysłanie przelewu jest proste, ponieważ obsługują je wszystkie banki w Polsce. Takie udogodnienia sprawiają, że Leszek może mieć pewność, iż pomaga swojej rodzinie jednocześnie chroniąc siebie.

W rozmowie o swoim doświadczeniu, Leszek mówi tak:>

„Bardzo ciężko pracuję na swoje zarobki, więc uważam, iż to niesprawiedliwe, że firmy zarabiają na migrantach, którzy starają się pomóc najbliższym. Trudno jest mieszkać z dala od domu, a ponieważ żona ma rachunki do opłacenia, muszę jej pomagać finansowo i wysyłać regularnie pieniądze. Dzięki Skrill mam pewność, że przelew dotrze do niej natychmiast, a co najważniejsze, będzie przewalutowany po bardzo atrakcyjnym kursie i bez żadnych dodatkowych opłat. Oznacza to, że wysyłając przelew ze Skrill, moja rodzina otrzyma więcej pieniędzy, niż gdybym skorzystał z usług innej firmy, która odliczy opłaty i narzuci niekorzystny kurs wymiany walut.”

Firma Skrill z dumą działa jako członek Grupy PaySafe: w pełni uznawanej organizacji finansowej regulowanej przez FCA (Urząd Nadzoru Finansowego). Grupa PaySafe świadczy usługi już od ponad 20 lat setkom tysięcy klientów i szczyci się „doskonałą” opinią na portalu Trustpilot.

Po co więc czekać? Przesyłaj pieniądze do dowolnego kraju na świecie bezpiecznie, bez wychodzenia z domu, z pracy, czy każdego innego miejsca, gdzie masz dostęp do internetu. Strona internetowa Skrill jest w języku polskim, co jeszcze bardziej ułatwi Ci życie.

REKLAMA

2107564801 views

REKLAMA

2107565033 views

REKLAMA

2109361424 views

REKLAMA

2107565183 views

REKLAMA

2107565282 views

REKLAMA

2107565390 views