REKLAMA

2132830928 views

REKLAMA

2132830926 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaArtykuł sponsorowanyPierwsze łopaty już wbite! Będą nowe domy w Schaumburgu

Pierwsze łopaty już wbite! Będą nowe domy w Schaumburgu

-

Uroczyste rozpoczęcie budowy

Miasteczko Schaumburg położone jest około 30 mil na północny zachód od Chicago. Słynie z ogromnego centrum handlowego Woodfield Mall z setkami sklepów i restauracji. Dynamicznie rozwijająca się przedmieście przyciąga do siebie w szybkim tempie nowych mieszkańców. Dlatego firma budowlana ProJADES stawia duże osiedle domów jednorodzinnych. 

Iwona Filipiak na terenie budowy

REKLAMA

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom na nowe domy, firma budowlana ProJADES stawia duże osiedle domów jednorodzinnych w okolicy skrzyżowania ulic National Parkway i East Thacker. Podczas uroczystego otwarcia budowy dyrektor generalny firmy ProJADES Ram Prashantha powiedział: – Jest to nasz główny projekt budowlany. Będziemy tutaj mieć osiem różnych domów od 3000 do 5 500 stóp kwadratowych. Budowa zajmie nam od ośmiu do dziewięciu miesięcy. Właściciele będą mogli wyposażyć domy według własnych standardów. 

Władze miasteczka przywiązują dużą wagę do rozwoju swojej miejscowości. Podczas symbolicznego wbicia pierwszej łopaty był obecny także burmistrz Schaumburga Tom Dailly. – To jest śliczny mały zakątek nad stawem, gdzie powstaną piękne i wygodne domy. W pobliżu mamy Woodfield Mall i jedną z najlepszych w kraju szkół średnich. Wystarczy rozejrzeć się dookoła, by zobaczyć, jaką piękną mamy tutaj okolicę. 

Burmistrz odniósł się także do mieszkańców polskiego pochodzenia. – Polska społeczność w Schaumburgu jest trzecią co do wielkości. Jestem naprawdę zaskoczony, jak liczną mamy grupę mieszkańców z polskiej społeczności w naszym miasteczku. 

W uroczystości rozpoczęcia budowy wzięła udział także Iwona Filipiak, prezes Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) jak również partner biznesowy i zaufany ekspert, doradca nieruchomościowy, która współpracuje z ProJADES i innymi budowniczymi w Chicago i na przedmieściach. – Doradztwo, developerka i sprzedaż domów nowej konstrukcji jest moją pasją!  Zapraszam do konsultacji ze mną, współpracy i śledzenia mnie na mediach społecznościowych. Projekt w Schaumburg to jeden z wielu nadchodzących, które przyczynia się do owocnego i szybkiego rozwoju okolicy, jak również zapewnią nowy, bardzo potrzebny inwentarz nieruchomości.  Wspólnie rozwiązujemy problem braku nowych domów na sprzedaż i oferujemy kupującym solidny produkt w świetnych lokalizacjach – podkreśla Iwona Filipiak.

Tekst i zdjęcia: Artur Partyka

Budowniczowie z przedstawicielami władz miasteczka Schaumburg
Iwona Filipiak w rozmowie z Ramem Prashantha i Tomem Dailly

REKLAMA

2129669677 views

REKLAMA

REKLAMA

2129669692 views

REKLAMA

REKLAMA

2131466012 views

REKLAMA

2129669702 views

REKLAMA

2129669705 views

REKLAMA

2129669709 views