REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaMateriał partneraNie płać 5-6% prowizji przy sprzedaży twojej nieruchomości

Nie płać 5-6% prowizji przy sprzedaży twojej nieruchomości

-

Firma ListHomeFlatFee.com postanowiła zrewolucjonizować proces kupna i sprzedaży nieruchomości oferując ich właścicielom alternatywny i tańszy sposób na sprzedaż rezydencyjnych i komercyjnych nieruchomości w Illinois.

Sprzedając swoje nieruchomości z ListHomeFlatFee.com właściciele sprzedawanych nieruchomości mogą zaoszczędzić wiele tysięcy dolarów. Właściciele mogą umieścić swoje nieruchomości w tej samej bazie danych, do której trafiają wszystkie nieruchomości dostępne na rynku bez konieczności płacenia wysokiej 5-6% prowizji agentowi rynku nieruchomości.

REKLAMA

Sekret polega na dostępie do bazy MLS – Multiple Listing Service. Jest to baza danych wykorzystywana przez brokerów rynku nieruchomości szukających domów, mieszkań i biur dla swoich klientów. Nieruchomości umieszczone w bazie MLS sprzedają się szybciej i za wyższą cenę, niż te oferowane bezpośrednio przez właścicieli, „by owner”.

Brokerzy sprzedający nieruchomości polegają dziś przede wszystkim na dostępie do potencjalnych nabywców, jaki gwarantuje im baza MLS. Również agenci reprezentujący kupujących szukają nieruchomości dla swoich klientów przeszukując ofertę umieszczoną w MLS. W rzeczywistości, kupujący bardzo rzadko znajdowani są przez sprzedającego brokera. Tak naprawdę, agent, który wystawia nieruchomość na sprzedaż, może umieścić przed domem napis „For Sale”, umieścić nieruchomość w bazie MLS i spokojnie czekać na pojawienie się osób zainteresowanych kupnem inkasując przy okazji prowizję w wysokości 5-6%.

Obok właściwego ustalenia ceny nieruchomości, którą chcesz sprzedać, najważniejsze więc jest umieszczenie jej w bazie MLS. Dokładnie to może zrobić dla ciebie ListHomeFlatFee.com za niską, jednorazowa opłatę wynoszącą $199.

Ponosząc ten minimalny koszt umieścisz twoją nieruchomość w tej samej bazie danych, z której korzysta ogromna większość kupujących i do której, za o wiele większe pieniądze, włożyłby ją agent nieruchomości. Pamiętaj, że kiedy ListHomeFlatFee.com umieści twój dom, lub mieszkanie w bazie MLS, natychmiast trafi ona również na wiele ogólnokrajowych i lokalnych stron internetowych dając ci możliwość dotarcia do dodatkowej grupy kupujących.

Zamiast płacić bardzo wysokie prowizje, zamykając transakcję sprzedaży twojej nieruchomości musisz opłacić tylko koszty agenta reprezentującego stronę kupującą. Prowizję wypłacaną agentowi sprzedającemu zastępuje niska, jednorazowa, stała opłata.

Załóżmy, że chcesz sprzedać do o wartości $300,000. Typowa wysokość prowizji, jaką musisz zapłacić to 5%. Agenci reprezentujący ciebie (sprzedającego) i stronę kupującą zarobią po 2.5%. W naszym przykładzie łączna kwota wypłaconych przez ciebie prowizji wyniosłaby aż $15,000.

Jeśli jednak zdecydowałbyś się na wystawienie twojego domu na sprzedaż z firmą ListHomeFlatFee.com, twój koszt byłby niższy o około $7000. Musiałbyś zapłacić prowizję tylko agentowi kupującego, oraz niską opłatę (już od $199) firmie ListHomeFlatFee.com.

Spójrz na poniższą grafikę:

Po więcej informacji, zapraszamy na stronę: ListHomeFlatFee.com. Możesz tam obejrzeć krótki informacyjny filmik, który wyjaśni ci jak działa ListHomeFlatFee.com.

W odróżnieniu od wielu innych firm, ListHomeFlatFee.com nie jest spółką zarejestrowaną poza Illinois, która jest kolejnym pośrednikiem w procesie sprzedaży nieruchomości. ListHomeFlatFee.com to lokalna firma z siedzibą w Skokie, IL zatrudniająca grupę doświadczonych agentów rynku nieruchomości, którzy przeprowadzą cię przez cały proces sprzedaży twojej posiadłości.

ListHomeFlatFee.com Inc. (IL License # 47701404) is a subsidiary of YBRS Realty, Inc. ListHomeFlatFee.com Inc. fully supports the principles of the Fair Housing Act and Equal Housing Opportunity.

(Komunikat prasowy)

REKLAMA

2100319520 views

REKLAMA

REKLAMA

2100319753 views

REKLAMA

REKLAMA

2102116145 views

REKLAMA

2100319896 views

REKLAMA

2100319997 views

REKLAMA

2100320107 views