REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaMateriał partneraKamil Stoch – gotowy, by znowu walczyć o zwycięstwo?

Kamil Stoch – gotowy, by znowu walczyć o zwycięstwo?

-

Kamil Stoch i reszta ekipy zaliczyli ostatnio słaby sezon. Teraz, po zmianie trenera, jest szansa, by ponownie uzyskiwali dobre wyniki. Biało-Czerwoni czekają na pierwsze treningi na skoczni. Przygotowania do sezonu 2022/23 już trwają.

Miniony sezon obfitował w słabe lub przeciętne wyniki większości polskiej kadry i kontuzje Stocha, a zakończył się aferą między zawodnikami, dyrektorem sportowym i prezesem Polskiego Związku Narciarskiego, a w końcu odwołaniem trenera Michała Doleżala. Napięta atmosfera w polskiej kadrze, niepewność co do dalszych postanowień i konflikt między skoczkami a działaczami Polskiego Związku Narciarskiego – taki był finał minionego sezonu.  

Thomas Thurnbichler nowym trenerem polskich skoczków 

REKLAMA

Przygotowania polskiej kadry do kolejnego sezonu narciarskiego tym razem prowadzi Thomas Thurnbichler. Skoczkowie odbyli już pierwsze próby pod opieką nowego trenera i wiążą z nim duże nadzieje. Dzięki systemowi innemu od dotychczasowego ma szansę dokonać pozytywnych zmian. Metody stosowane przez Austriaka już przyniosły pierwsze efekty – udało się m.in. poprawić pozycję dojazdową zawodników. 

Stoch przygotowuje się do 20. edycji Pucharu Świata w swojej karierze

W przypadku Stocha będzie to już 20. edycja Pucharu Świata. Dwukrotny zdobywca Kryształowej Kuli i trzykrotny mistrz olimpijski  już przygotowuje się do kolejnej zimy. O nowym trenerze mówi, że pozwala mu odkryć siebie na nowo i rozwijać się, a praca z nim dodaje mu motywacji. Również Adam Małysz, były skoczek, a obecnie dyrektor sportowy PZN, jest pod dużym wrażeniem austriackiego trenera. 

Szukaj aktualności sportowych w sprawdzonych źródłach 

Aktualności na temat skoków narciarskich i innych dyscyplin sportowych znajdziesz na portalu PR24 w zakładce „Sport”. PR24 to jeden z najlepszych serwisów informacyjnych w Polsce. Tu przeczytasz więcej aktualności o Kamilu Stochu: https://polskieradio24.pl/Kamil-Stoch/Tag167566. Szukając informacji, korzystaj tylko z wiarygodnych źródeł. 

Dziennik Związkowy – Polish Daily News i Alliance Printers and Publishers Inc. nie ponoszą odpowiedzialności za treść artykułów sponsorowanych publikowanych na www.dziennikzwiazkowy.com

REKLAMA

2107256074 views

REKLAMA

2107256306 views

REKLAMA

2109052697 views

REKLAMA

2107256447 views

REKLAMA

2107256546 views

REKLAMA

2107256654 views