REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaArtykuł sponsorowanyFortuna. Najciekawsze promocje bukmacherskie

Fortuna. Najciekawsze promocje bukmacherskie

-

Fortuna to jeden z najdłużej działających na polskim rynku bukmacherów. Firma zaczęła działalność już 1996, choć pod dzisiejszą nazwą działa od 15 lat. Po zmianie przepisów wprowadzających obowiązek posiadania wydawanej przez Ministerstwo Finansów licencji, Fortuna jako pierwsza ją zdobyła, stając się tym samym pierwszym legalnym bukmacherem. Firma wyróżnia się również dobrymi opiniami wśród użytkowników, którzy cenią ją za różnorodność oferty oraz liczne promocje. Dla użytkowników zainteresowanych bonusami bukmacherskimi, przygotowaliśmy zestawienie trzech najciekawszych promocji, które znajdziemy w ofercie Fortuny.

 

REKLAMA

1.      Fortuna. Bonus powitalny dla nowych graczy

2.      Promocje bukmacherskie w Fortunie: Happy Hours

3.      Bonusy bukmacherskie w Fortunie: Superoferta+

 

Fortuna. Bonus powitalny dla nowych graczy

Oferowany przez firmę Fortuna bonus powitalny to doskonały sposób na to, by bez ryzyka utraty wpłaconych jako depozyt środków poznać zasady obstawiania zakładów wzajemnych oraz przekonać się, czy ta rozrywka jest dla niego odpowiednia. Odbierając przygotowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny, gracz może bez wpłacania pieniędzy otrzymać 20 zł. Firma nie stawia żadnych ograniczeń co do tego, w jaki sposób wykorzystamy otrzymane środki. Możemy użyć ich do obstawienia dowolnego zakładu, a jeśli wygramy, odbierzemy je po tym, jak wpłacimy na swój depozyt pierwsze pieniądze.

 

Promocje bukmacherskie w Fortunie: Happy Hours

Wśród graczy korzystających z oferty Fortuny, jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie, cieszą się również Happy Hours. Ta promocja powtarza się regularnie i obowiązuje w z góry wyznaczonych godzinach i trwa zwykle od 60 do 120 minut. Jej działanie polega na odliczeniu wartości podatku z prowizji pobieranej przez firmę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, bukmacherzy powinni obliczać stawkę mnożąc ją przez 0,88, podczas gdy w czasie Happy Hours mnożnik wynosi aż 1,03. Dzięki temu w razie wygranej zyskujemy aż 14 procent.

 

Bonusy bukmacherskie w Fortunie: Superoferta+

Fortuna stworzyła również bonusy bukmacherskie dla graczy tworzących zakłady akumulacyjne (AKO). W ramach promocji Superoferta+ klient otrzymuje bonus na każde ze zdarzeń znajdujących się na danym kuponie. Wysokość bonusa uzależniona jest od tego, jak wiele typów wybraliśmy. Przy ich dużej ilości, ewentualne zyski mogą być naprawdę wysokie. Przy 11 typach wartość bonusa może wynieść aż 25 procent. Zakłady objęte promocją dotyczą zarówno piłki nożnej, jak i innych dyscyplin (w tym cybersportów) oraz wydarzeń specjalnych.

REKLAMA

2123106185 views

REKLAMA

REKLAMA

2123106202 views

REKLAMA

REKLAMA

2124902522 views

REKLAMA

2123106212 views

REKLAMA

2123106218 views

REKLAMA

2123106222 views