0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Dzień Ojca w KD Market

-

W sobotę, 19 czerwca w sklepie KD Market w Schaumburg odbył się kolejny piknik rodzinny, tym razem zadedykowany wszystkim tatusiom, którzy w ostatni weekend świętowali Dzień Ojca.

Impreza rozpoczęła się na parkingu sklepu zlokalizowanego przy 1102 S. Roselle Rd. w Schaumburg już o 11 rano. Piknik poprowadził niezawodny DJ Jolo, który zadbał o oprawę muzyczną imprezy. Jak zwykle, na pikniku organizowanym przez KD Market nie mogło zabraknąć grupy Auta PRL. Tatusiowie mogli więc pokazać swoim pociechom samochody, które królowały na polskich drogach, kiedy sami mieli po kilka lub kilkanaście lat. Były maluchy, polonezy, fiaty 125p, ale również bardziej egzotyczne modele, jak tarpan, zastava lub samochody policyjne i karetka pogotowia. Dużą popularnością cieszył się zabytkowy niemiecki motocykl BMW R75 z przyczepką z okresu II wojny światowej.

REKLAMA

Uczestnicy pikniku mogli wziąć udział w wielu konkursach. Krzysztof Król z Elmhurst City Soccer Association poprowadził konkurs żonglowania piłką. Odbył się również konkurs w piciu piwa i jedzenia hot dogów. Zwycięzca tego ostatniego skonsumował 5 hot dogów w czasie poniżej 2 minut.

Na dzieci czekało malowanie buzi oraz tatuaże. Wielkie brawa zebrał pokaz karate w wykonaniu dzieci ze szkoły Seiken Dojo w Schaumburg, prowadzonej przez Marka Ociesielskiego.

Wewnątrz Sklepu KD Market czekał na wszystkich przepyszny tort przygotowany specjalnie na tą okazję przez Laramie Bakery. Dorośli goście byli również witani szampanem.

Robiąc zakupy w KD Market można było wziąć udział w degustacjach licznych potraw i alkoholi oraz wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Panią Jolę – specjalistkę od wypieków w sklepie KD Market w Schaumburg, podczas których można było nauczyć się, jak upiec przepyszne domowe bułeczki i rogaliki.

Cykl pikników organizowanych przez sklep KD Market w Schaumburg na stałe wpisuje się w kalendarz polonijnych wydarzeń na północno zachodnich przedmieściach. Organizatorzy zapewniają, że kolejna edycja odbędzie się już niebawem.

Tekst i zdjęcia: KD Market

REKLAMA

2121794355 views

REKLAMA

REKLAMA

2121794375 views

REKLAMA

REKLAMA

2123590695 views

REKLAMA

2121794386 views

REKLAMA

2121794395 views

REKLAMA

2121794399 views