REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaArtykuł sponsorowanyDr Gregory Michael Bazell — wirtuoz chirurgii plastycznej

Dr Gregory Michael Bazell — wirtuoz chirurgii plastycznej

-

Lekarz medycyny, dr Gregory Michael Bazell jest chirurgiem plastycznym, specjalistą zaawansowanej medycyny estetycznej oraz założycielem i dyrektorem generalnym The Aesthetic Plastic Surgery Center of Barrington, LLC. Dorastając w Chicago, dr Bazell był od zawsze bardzo przywiązany do polskiej społeczności, więc co nie jest zaskakujące, jego wspaniała żona pochodzi z Polski. Dorastała w małej miejscowości pod Warszawą i ukończyła Politechnikę Warszawską. Wielu członków jego personelu mówi po polsku i również pochodzi z Polski.  Misją dr Bazella jest stać się najbardziej zaufanym lekarzem i oferować najlepszą opiekę medyczną Polonii mieszkającej w Chicago i okolicach. Dr Bazell specjalizuje się w osiąganiu wyłącznie naturalnej poprawy wyglądu, wykonując zarówno zabiegi niechirurgiczne jak i chirurgiczne oraz zapewniając pacjentom minimalny dyskomfort i szybką rekonwalescencję. Jego piękny, elegancki gabinet znajduje się w South Barrington i szczyci się prawdziwie profesjonalnym i wysoce wyszkolonym, kompetentnym personelem, jak i najnowocześniejszym sprzętem, bezpiecznymi i skutecznymi zabiegami oraz ambulatoryjną placówką chirurgiczną akredytowaną przez AAAASF (Amerykańskie Stowarzyszenie ds. Akredytacji Placówek Chirurgii Ambulatoryjnej.) Jest prawdziwym pasjonatem swojej specjalności i uosobieniem własnych słów — „Chirurgia plastyczna to sztuka. Nie wszyscy artyści są sobie równi. Nie wszyscy są wirtuozami”.  Dr Bazell zaprasza do swojego gabinetu, aby doświadczyć tej różnicy.

REKLAMA

Katarzyna Wojciechowska: Doktorze Bazell, stał się Pan znaną i czołową postacią chirurgii plastycznej. Dla tych, którzy mogą nie znać Pańskiej historii, proszę opowiedzieć nam krótko o sobie.

Dr Gregory Michael Bazell: — Urodziłem się i wychowałem w Chicago. Mój ojciec był chirurgiem. Właściwie historia nazwiska Bazell w medycynie w rejonie Chicago sięga 1932 roku. Na studiach specjalizowałem się w biologii molekularnej i komórkowej oraz uczęszczałem do UHS/The Chicago Medical School. Następnie ukończyłem dziewięć lat szkolenia chirurgicznego, w tym odbywając rezydenturę z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej, otrzymując stypendium naukowo-badawcze w dziedzinie mikrochirurgii — Microsurgery Fellowship, stypendium estetycznej chirurgii plastycznej w Miami na Florydzie oraz stypendium zaawansowanej chirurgii plastycznej w Beverly Hills w Kalifornii. Posiadam też certyfikat The American Board of Plastic Surgery, Inc.

 

Co odróżnia Pana od innych chirurgów w tej dziedzinie?

— Specjalizuję się w uzyskiwaniu naturalnie wyglądających rezultatów i stosuję tylko bezpieczne i skuteczne zabiegi.

Jest bardzo niewielu, jeśli w ogóle, chirurgów plastycznych, którzy otrzymali tak obszerne i ekskluzywne szkolenie w zakresie chirurgii plastycznej, jak ja. Moja praktyka łączy to, co uważam za doskonały produkt (moją zdolność do uzyskania tych naturalnie wyglądających rezultatów po operacji plastycznej) z doskonałymi doświadczeniami pacjentów, a wszystko to w najnowocześniejszym, czystym i bezpiecznym środowisku.

Poziom opieki, jaki zapewniam, sprawił, że wielu pacjentów twierdzi, że bycie moim pacjentem jest jak „posiadanie własnego, prywatnego chirurga plastycznego”.

W moim gabinecie pracują wysoce wykwalifikowani, kompetentni profesjonaliści, a naszą misją jest być zaufanym źródłem wszystkiego, co piękne i kosmetyczne dla Polonii.

 

Jakie są niektóre z nowych technologii i zabiegów, które Pan obecnie oferuje?

— Z radością chciałbym poinformować o powstaniu nowego Vein Center, które oferuje niechirurgiczne, laserowe leczenie uciążliwych żylaków. Zabiegi trwają tylko 20 minut, nie wymagają nacięć ani szwów oraz nie pozostawiają blizn, a pacjenci mogą prowadzić samochód bezpośrednio po zabiegu. Akceptujemy większość głównych planów ubezpieczeniowych i oferujemy obniżone ceny dla pacjentów płacących z własnej kieszeni. Opracowaliśmy i jako jedyni oferujemy „BAZELL, MD”, bardzo skuteczną linię produktów do pielęgnacji skóry, dostępną wyłącznie u nas. Z profesjonalnego punktu widzenia nigdy nie byłem świadkiem tak pozytywnej reakcji na linię kosmetyków do pielęgnacji skóry w zakresie redukcji brązowych plam, poprawy zmian teksturalnych, redukcji porów, stymulacji młodzieńczej wymiany komórek skóry i nawilżenia. Te produkty, samodzielnie i w połączeniu z wieloma naszymi zabiegami na twarz, przeniosły nasze rezultaty na nowy poziom. Takiego poziomu skuteczności nie znajdą Państwo w sklepach ani w Internecie.

Co więcej, mamy bardzo dobrze prosperujące Centrum Permanentnej Odnowy Włosów (Permanent Hair Restoration Center). Cały mój zespół pochodzi z Polski i jest naprawdę świetny! Permanentne zabiegi okazały się bardzo skuteczne i zazwyczaj osiągamy lub pobijamy każdą rozsądną cenę.

Jest Pan dobrze znany ze swoich efektów po zabiegach na twarzy i ciele, w tym efektów stworzonego przez Pana liftingu Dream Lift, które robią niesamowite wrażenie.

— Jestem bardzo dumny, że stworzyłem The Dream Lift i prawdą jest, że nie można znaleźć go nigdzie indziej. Ten zabieg ambulatoryjny został specjalnie opracowany przeze mnie, aby uzyskać to, co uważam za najbardziej naturalny efekt po odmłodzeniu twarzy i szyi. Uważam, że Dream Lift to najlepszy sposób na zatrzymanie i odwrócenie przewidywalnych zmian, jakich nasza twarz i szyja anatomicznie doświadcza z biegiem czasu; nie jest to kwestia tego, czy, ale raczej, kiedy te zmiany nastąpią. Ostatecznie do każdego obszaru ciała podchodzę z artystycznego punktu widzenia. Jestem artystą w swojej dziedzinie, a nawet wirtuozem. Wierzę, że takim jak Chopin, mój ulubiony wirtuoz.

Dziękuję za rozmowę.

Rozmawiała: Katarzyna Wojciechowska


Gregory Michael Bazell, MD
chirurg plastyczny i specjalista zaawansowanej medycyny estetycznej twarzy i ciała. Zdobywał wiedzę odbywając liczne szkolenia w Beverly Hills i Miami. Posiada certyfikat wydany przez American Board of Plastic Surgery, Inc. oraz specjalizuje się w osiąganiu naturalnie wyglądających efektów dzięki bezpiecznym i skutecznym zabiegom niechirurgicznym oraz chirurgicznym zabiegom dostosowanym do potrzeb pacjenta.
Zadzwoń już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację:
(847) 382 – 4160
info@barringtonplasticsurgery.com
www.BarringtonPlasticSurgery.com

REKLAMA

2119249483 views

REKLAMA

2119249576 views

REKLAMA

REKLAMA

2121045929 views

REKLAMA

2119249643 views

REKLAMA

2119249699 views

REKLAMA

2119249741 views