REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaArtykuł sponsorowany„Deli 4 You” w starym miejscu, ale obszerniejsze i w nowej szacie

„Deli 4 You” w starym miejscu, ale obszerniejsze i w nowej szacie

-

Istniejący od 2009 roku pierwszy sklep delikatesowy obecnej sieci „Deli 4 You Market”, znajdujący się pod adresem 9 E. Camp McDonald w Prospect Heigts, przeszedł w ostatnich kilku tygodniach kompletną metamorfozę. Po wykupieniu przez właścicielkę sieci – Margaret Antonik z pomocą rodziny przyległych sklepów, delikatesy zostały przebudowane i powiększone o sąsiednie jednostki.

Małgorzata Antonik

Przed budynkiem delikatesów urzekającym gości nowoczesną architekturą z widocznym z oddali neonem, na kupujących czeka bezpłatny obszerny parking. W środku rozpościera się nowoczesne wnętrze podzielone na kilkanaście sektorów z szeroką gamą produktów żywnościowych, chemii gospodarczej i innych artykułów gospodarstwa domowego. Do zakupów zachęcają najnowsze urządzenia chłodnicze oraz nowy elektroniczny osprzęt i wyposażenie. W sąsiedztwie, w całkowicie odnowionym centrum handlowym ulokował się sklep jednej z największych sieci monopolowych Garfield Beverages.

REKLAMA

– Mamy o wiele więcej miejsca niż do tej pory, co pozwala nam oferować w poszczególnych sektorach i sekcjach o wiele więcej produktów dla  klientów. W gronie naszych ekspertów sklepowych pracują gwiazdy z Polski – takie jak Tomasz Jakubiak oraz ekspert od sklepów „Shop Doctor” czyli dr Marek Borowiński. Wszystko mamy przepyszne i świeże. Od wielu lat dużym uznaniem cieszą się nasze domowe, ręcznie lepione na miejscu pierogi według receptur naszych babć i mam. Mamy obszerną sekcję mięsno-wędliniarską połączoną z garmażerką, która zajmuje jedną czwartą całego sklepu oferując szynki, boczki, kiełbasy, kaszanki i inne wędliny. Bogatą ofertę mają stoiska z sałatkami, zupami, wędlinami pakowanymi pod ciśnieniem oraz zapiekankami, które produkujemy na miejscu w kilkunastu rodzajach. Tak samo bogatą ofertę klient spotka w sekcjach z wyrobami cukierniczymi i pieczywem. Takie serniki, pączki, rogaliki, kołaczki i jabłeczniki można kupić tylko u nas. Samego chleba, którego skóra mieni się wieloma odcieniami brązu i nęci nozdrza kupującego niesamowitym zapachem, pieczemy ponad 15 gatunków. Tylko u nas jest dostępny bezglutenowy chleb pieczony w oparciu o kaszę gryczaną oraz chleby organiczne z dużą ilością ziarna i bez drożdży. Większość wypieków jest na zakwasie. Oczywiście są także chlebki i ciasta od innych wytwórców, a nawet z Polski. Mamy przepyszne domowe ciasta od „Józia” z Nowego Targu, które są po prostu najlepsze. Cały czas staramy się ten asortyment poszerzać” – powiedziała menadżer ds. biznesu i marketingu tej placówki Joanna Antonik.

Słowa córki właścicielki potwierdza menadżer placówki Danuta Kurek, która prowadzi sklep od 5 lat i jest bardzo szczęśliwa z decyzji właścicieli o rozbudowie i przebudowie obiektu. „Cieszę się bardzo z powiększenia całej placówki. To pomaga wyeksponować produkty, ustawić więcej stoisk z wyrobami i zapewnić wewnątrz lepszą komunikację. Mamy o wiele więcej lodówek i zamrażarek. Ciągle powiększamy ofertę produktów, żeby klienci mieli szerszy wybór. W sekcji mięsno wędliniarskiej, jeżeli klient nie ma czasu czekać na swoją kolej, może zaopatrzyć się w szeroki asortyment wędlin pakowanych pod ciśnieniem”.

Z pewnością na każdym wchodzącym do sklepu kliencie wspaniałe wrażenie robi sekcja z warzywami i owocami zachęcając do zakupu estetyką i funkcjonalnością ułatwiającą poruszanie się wózkami pomiędzy poszczególnymi stoiskami z produktami, których bogata kolorystyka, świeżość i szeroka gama powoduje u kupującego prawdziwy oczopląs, a wręcz zawrót głowy. Trudno nie wspomnieć stoisk z produktami z Polski. Całą paletą barw mienią się butelki z wodą, wieloowocowymi sokami, nektarami, produktami mącznymi oraz słojami pełnymi kiszonych i kwaszonych ogórków oraz kapusty przyrządzanej na kilkanaście domowych sposobów.

Sklep oferuje także produkty organiczne praz lokalnie uprawiane produkty z farm Amishów z Wisconsin. Po zrobieniu zakupów klient może liczyć na  miłą obsługę ze strony uśmiechniętych pań kasjerek, które na sześciu stanowiskach czekają, aby jak najszybciej odprawić do domu zadowolonego klienta. Sklep oferuje pomoc dla lokalnej społeczności – to tutaj zebrano jedną z największych darowizn dla ofiar pożaru w Prospect Heights oraz wspiera wiele fundacji, które pomagają osieroconym dzieciom zarówno w USA, jak i w Polsce.

W gronie kupujących można spotkać sporą grupę naszych rodaków, którzy zamieszkują w Prospect Heigts i przyległych miasteczkach takich jak: Wheling, Palatine, Arlington Heights, Mount Prospect, Buffalo Grove, Des Plaines czy odleglejszych jak Baratlett, Alganquin, Wauconda, a nawet McHenry. „Robię zakupy w tym sklepie od kilkunastu lat. Teraz z jeszcze większą przyjemnością się tutaj wybieram. Jest przestronnie, elegancko i miło, a i ceny są bardzo przystępne. Produkty zawsze smaczne świeże i wysokiej jakości. Jak nie chce mi się pichcić w domu, to przyjeżdżam tutaj i biorę coś gotowego. To wspaniale ułatwia życie i pozwala wygospodarować więcej czasu dla siebie” – powiedziała Gertruda Jastrzębska, która wybrała się na zakupy wraz z córeczką.

Przebudowany i nowocześnie wyposażony sklep przygotowuje dla swoich klientów niespodziankę – uroczyste otwarcie po renowacji. Imprezę zaplanowano na 28 sierpnia od godziny 11 do 2 po południu, Swoją obecność zapowiedzieli włodarze miasteczka na czele z burmistrzem. Na klientów czekają liczne konkursy z nagrodami. Oczywiście będą potrawy z grilla oraz degustacja wielu najróżniejszych przysmaków. Dodatkowo w sobotę  dla wszystkich są nagrody do wylosowania, np. robot kuchenny z Kitchen Aid. W każdą środę obowiązuje zniżka dla wszystkich klientów, a we wtorki tylko emeryci płacą o 10 procent mniej za swoje sprawunki.

Supermarket czynny jest przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do soboty od godziny 8 do 8, a w niedzielę od 8 rano do 5 po południu. Usytuowany na placu przy południowo-wschodniej części skrzyżowania z ulicą Elmhurst sklep zaprasza klientów widoczną z daleka tablica świetlną.

W wersji tradycyjnej gazety, z  winy autora relacji, mylnie została zamieszczona informacja o 20% zniżce na zakupy w sobotę 28 sierpnia, która nie obowiązuje.

Tekst i zdjęcia: AB/NEWSRP

REKLAMA

2119203539 views

REKLAMA

2119203633 views

REKLAMA

REKLAMA

2120999987 views

REKLAMA

2119203702 views

REKLAMA

2119203758 views

REKLAMA

2119203801 views