REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaMateriał partneraArrow Trans Corp przekazuje kolejną donację dla fundacji You Can Be My...

Arrow Trans Corp przekazuje kolejną donację dla fundacji You Can Be My Angel

-

W dniach 13-19 września w USA obchodzony był National Truck Driver Appreciation Week (Narodowy Tydzień Doceniania Kierowców Ciężarówek). W związku z tym wydarzeniem Arrow Trans Corp na swoim profilu na Facebooku przeprowadził akcję zbierania podziękowań dla kierowców. Za każde opublikowane przez internautów podziękowanie firma przeznaczyła $5 na fundację You Can Be My Angel.

Jest to już kolejna darowizna dla tej fundacji przekazana przez Arrow Trans Corp. Przypomnijmy, że z okazji 10-lecia powstania Arrow Trans Corp, przeprowadzono loterię charytatywną, dzięki której na fundację przekazano aż $20,000. A sama zwyciężczyni loterii – pani Katarzyna Tszan, również przekazała swoją nagrodę główną w postaci $2000 na ratowanie życia dzieci.

REKLAMA

Piotr Klich, CEO Arrow Trans Corp: „Bardzo szanujemy działania fundacji i jej wkład w ratowanie życia dzieciom w Polsce. Od lat jesteśmy aktywnie zaangażowani w dotowanie tej działalności. Nasza ostatnia akcja była szczególna, gdyż tym razem połączyliśmy działania marketingowe z charytatywnymi. Dzięki dużemu zainteresowaniu internautów zebraliśmy $1000. Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w tą akcję na naszym profilu FB. To dzięki wam, wspólnie ratujemy kolejne chore dzieci. Cieszy mnie jednocześnie fakt, iż po entuzjastycznej reakcji ze strony internautów widać jak bardzo doceniani są kierowcy ciężarówek.”

Katarzyna Romanowska z fundacji You Can Be My Angel: ”Od momentu wybuchu pandemii działalność naszej fundacji jest bardzo mocno ograniczona z uwagi na wszelkiego rodzaju obostrzenia prawne, a szczególnie brak jakichkolwiek eventów, które były znacznym źródłem datków. Dlatego szczególnie cieszy mnie inicjatywa Arrow Trans Corp, która zasili fundusze przeznaczone na ratowanie życia dzieci. W tym miejscu pragnę zaapelować do innych właścicieli firm i zakładów przemysłowych, żebyście nie zapominali o potrzebujących. Rozumiem, że czasy są ciężkie dla wszystkich, jednak bez wsparcia polonijnych biznesów, chore dzieci w Polsce, którymi się opiekujemy, będą miały znacznie mniejsze szanse na wyzdrowienie. Jeśli, idąc za przykładem Arrow Trans Corp, będziecie mieli kolejne pomysły, jak nas wesprzeć, zapraszam do kontaktu”.

Jak widać wyraźnie Arrow Trans Corp plasuje się w ścisłej czołówce polonijnych biznesów już nie tylko jako najbardziej rozpoznawalna firma transportowa, ale również jako wybitny darczyńca.

Dowiedz się więcej o tej znakomitej firmie transportowej wchodząc na jej nową stronę internetową www.arrowtrans.net i jeśli zamieszczone tam informacje przekonają cię do zmiany pracy na lepszą, zadzwoń na numer 773-954-5787 i porozmawiaj o ofercie dla siebie.

Pawel Raczkowski 

REKLAMA

2109574723 views

REKLAMA

REKLAMA

2109574955 views

REKLAMA

REKLAMA

2111371346 views

REKLAMA

2109575096 views

REKLAMA

2109575195 views

REKLAMA

2109575303 views