REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaMateriał partneraAllvoi – Firma telekomunikacyjna, która dba o Ciebie

Allvoi – Firma telekomunikacyjna, która dba o Ciebie

-

Mówiąc w skrócie, Allvoi to nowoczesna, oferująca pełen zakres usług firma telekomunikacyjna z siedzibą w Nowym Jorku. Allvoi to wiodący w Stanach Zjednoczonych dostawca usług telefonii komórkowej i stacjonarnej, usług cyfrowych i aplikacji mobilnych.

Allvoi Communications Inc działa w branży telekomunikacyjnej od 1996 roku. Firma od początku swojego istnienia prężnie się rozwijała dodając w 2005 roku do swojej oferty usługi telefonii bezprzewodowej. W 2010 roku Allvoi z sukcesem wszedł na rynek usług telekomunikacyjnych opartych na łączach internetowych – Voice over Internet Protocol (VoIP). Większość Polonii zna Allvoi jako byłe firmy WDT lub Master Call Communications.

REKLAMA

Nasz zespół profesjonalistów posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej. Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy usługi najwyższej jakości za cenę zaliczaną do najniższych w skali całego kraju. Wszyscy klienci Allvoi zawsze otrzymują najlepszą obsługę niezależnie od tego, czy korzystają z naszej sieci, czy proszą o naszą pomoc.

Chcemy, aby nasi klienci mogli łączyć się z rodziną i przyjaciółmi, bez względu na odległość. Chcemy, żeby koszt tych połączeń był jak najniższy, a ich jakość zawsze stała na najwyższym poziomie. Nielimitowane plany na telefony komórkowe nie powinny kosztować fortuny. Powinny też być proste i przejrzyste. Takie właśnie są plany oferowane przez Allvoi. Nie zawierają żadnych ukrytych opłat. Te niskie ceny pozwalają Ci dobrać plan, który nie tylko zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby, ale również pozwoli Ci sporo zaoszczędzić. Zapewniamy, że firma Allvoi ma odpowiedni plan dla Ciebie.

Chcemy, aby nielimitowane plany komórkowe były dostępne dla każdego i nie wiązały się z koniecznością płacenia horrendalnie wysokich rachunków. Wierzymy, że w dzisiejszym świecie usługi komunikacyjne i telekomunikacyjne powinny koncentrować się na łączeniu ludzi, a nie na zbieraniu zysków.

Allvoi Wireless oferuje różne plany dla wszystkich Twoich potrzeb bezprzewodowych: plany miesięczne lub roczne, nielimitowane lub z wybraną przez Ciebie ilością transferu, indywidualne lub rodzinne. Wybieraj spośród szerokiej gamy planów komórkowych z nieograniczoną ilością internetu, rozmów i wiadomości tekstowych oraz innymi korzyściami!

Dzięki Allvoi Wireless masz możliwość zakupu nowego smartfona, renomowanych producentów, jak Apple lub Samsung. Mamy nawet dostępne DARMOWE telefony! Dzięki Allvoi możesz otrzymać telefon, który chcesz po bardzo przystępnej cenie.

Z Allvoi możesz korzystać z największej i najbardziej niezawodnej sieci 4G i 5G LTE w kraju. Zapewnimy Ci zasięg obejmujący całe Stany Zjednoczone i spełnimy wszystkie Twoje potrzeby w zakresie połączeń, wiadomości tekstowych lub internetu. Zawsze będziesz na bieżąco, bez względu na to, gdzie jesteś!

Z nielimitowanych planów komórkowych Allvoi możesz korzystać bez podpisywania jakichkolwiek długoterminowych kontraktów.

Plany Allvoi Wireless Unlimited obejmują międzynarodowe minuty do Polski i ponad 60 różnych miejsc na całym świecie. Możesz dzwonić do znajomych, rodziny lub partnerów biznesowych niemal na całym świecie i nigdy nie tracić przy okazji fortuny. Poszerz swoje możliwości z Allvoi!

Po przejściu na Allvoi Wireless możesz zachować swój aktualny numer telefonu komórkowego, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się martwić, że Twoja rodzina i przyjaciele nie będą mogli się z Tobą skontaktować. Możesz nawet przenieść swój domowy numer telefonu na swój telefon komórkowy Allvoi Wireless.

Zadzwoń do Allvoi już dziś. Porozmawiaj z naszym przyjaznymi, kompetentnymi i wielojęzycznymi konsultantami Biura Obsługi Klienta. Zapewnimy ci szerokie wsparcie językowe i doświadczenie zdobyte w wielu dużych firmach telekomunikacyjnych w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Oferujemy również pomoc i wsparcie w formie live-chat w wielu językach, w tym oczywiście po polsku.

Zadzwoń po polsku pod numer 1 866-301-0707 i skorzystaj z naszych niesamowitych usług.

REKLAMA

2094043455 views

REKLAMA

REKLAMA

2094043739 views

REKLAMA

2095840188 views

REKLAMA

2094043989 views

REKLAMA

2094044127 views

REKLAMA

2094044268 views