REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaArtykuł sponsorowany5 najczęstszych powodów dla których warto ubiegać się o pożyczkę osobistą

5 najczęstszych powodów dla których warto ubiegać się o pożyczkę osobistą

-

Nawet jeśli jesteś w stabilnej sytuacji finansowej, pożyczka osobista jest świetnym krokiem w kierunku poprawy kredytu, niezależnie od tego, czy uważasz, że tego potrzebujesz, czy nie. Jako kluczowy sposób otrzymywania środków, pożyczka osobista może uchronić Cię przed przekroczeniem stanu konta bankowego i zapewnić dokonywanie płatności.

Oto 5 najczęstszych powodów, dla których ubiegamy się o pożyczkę osobistą:

REKLAMA

1. Unikaj opóźnień w płatnościach

Od rachunków za media po karty kredytowe, płacenie wszystkich rachunków na czas ma znaczenie. Jedna spóźniona płatność może zaszkodzić Twojej ocenie kredytowej, ponieważ terminowość płatności jest głównym czynnikiem w Twojej ogólnej historii płatniczej. Twoja historia płatności stanowi 35 procent Twojej całkowitej oceny kredytowej. Opóźnienia w płatnościach mogą podnieść Twoje oprocentowanie i zwiększyć szansę na naliczenie opłaty przez pożyczkodawcę. Mając ryzyko wyższych stóp procentowych w przyszłości, możesz ubiegać się o pożyczkę osobistą, aby upewnić się, że masz fundusze na opłacenie rachunków lub innych zobowiązań kredytowych.

2. Zbuduj swoją historię kredytową

Im lepsza historia kredytowa, tym większe możliwości zaoszczędzenia pieniędzy na warunkach spłaty przy zaciąganiu kredytu samochodowego lub hipotecznego. Aby wzmocnić tę historię, ważne jest, aby wykazać, że potrafisz utrzymać różne rodzaje kredytów, zarówno odnawialnych, jak i ratalnych. Wielu z nas posiada karty kredytowe, które są formą kredytu odnawialnego. Dlatego tak ważne jest, aby mieć również kredyty ratalne. Pożyczka ratalna pomaga zwiększyć Twój miks kredytowy i zbudować historię terminowych płatności, co może potencjalnie podnieść Twoją punktację.

3. Potrzebujesz szybko gotówki

Podczas gdy inne zobowiązania kredytowe mogą wymagać czasu na złożenie wniosku, zatwierdzenie i zdeponowanie pieniędzy na koncie, możesz uzyskać pożyczkę osobistą szybciej niż uzyskanie karty kredytowej lub innej linii kredytowej. Niektórzy alternatywni pożyczkodawcy mogą przelać pieniądze na Twoje konto już następnego dnia roboczego, w zależności od tego, kiedy złożysz wniosek.

4. Nieoczekiwane wydatki i naprawy

Chociaż możesz czuć się komfortowo ze swoimi finansami, zdarzaja się takie sytuacje, które mogą wstrząsnąć Twoim budżetem i kontem bankowym. Niezależnie od tego, czy doznałeś urazu, czy miałeś wypadek samochodowy, zdarzają się sytuacje, w których potrzebujesz szybko pieniędzy na pokrycie wszystkich tych wydatków. Jeśli nie posiadasz funduszu awaryjnego, możesz ubiegać się o pożyczkę osobistą, aby zapłacić za niespodziewane naprawy domu lub samochodu albo za obrażenia ciała.

Niespodziewane koszty mogą obejmować:

– Ulepszenia w domu i usuwanie skutków katastrof

– Pilne naprawy

– Płatności medyczne

5. Nie możesz kwalifikować się do niektórych linii kredytowych

Tradycyjni pożyczkodawcy mają bardzo wysokie standardy i postrzegają Cię tylko jako ocenę kredytową i są skłonni prosić o zabezpieczenie. Wielu pożyczkodawców ma surowe wymagania kwalifikacyjne, które mogą uniemożliwić pożyczkobiorcom uzyskanie pożyczki.

Tak więc…

Instytucje finansowe nie ustanowiły ograniczeń co do powodów, dla których możesz zdecydować się na pożyczkę osobistą, pod warunkiem, że jest to uzasadniony cel. Jest to jednak odpowiedzialność finansowa, która wpływa na Twoją zdolność kredytową i dlatego powinna być spłacana na czas. Radzimy ocenić swoje wymagania i zapoznać się z regulaminem przed złożeniem wniosku o pożyczkę.

Dziennik Związkowy – Polish Daily News i Alliance Printers and Publishers Inc. nie ponoszą odpowiedzialności za treść artykułów sponsorowanych publikowanych na www.dziennikzwiazkowy.com

REKLAMA

2119316038 views

REKLAMA

2119316131 views

REKLAMA

REKLAMA

2121112482 views

REKLAMA

2119316194 views

REKLAMA

2119316249 views

Bękarty wojny

Loty nad lodową pustynią

Świat na haju

Urodził się, by być Wielkim

REKLAMA

2119316289 views