REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaArtykuł sponsorowany4 najlepsze aplikacje mobilne do zdjęć

4 najlepsze aplikacje mobilne do zdjęć

-

Współczesne smartfony są niezwykle praktyczne i oferują mnóstwo możliwości. Jedną z nich jest robienie jakościowych zdjęć bez konieczności posiadania profesjonalnego aparatu. Wiele osób chce się dzielić fotografiami i pragnie, żeby były one maksymalnie estetyczne. Warto więc zainstalować mobilny program do zdjęć, aby szybko i sprawnie poprawić ich parametry czy zatuszować niedoskonałości. Zatem jaką aplikację warto wybrać, żeby cieszyć się jej funkcjonalnością i jakością dostępnych rozwiązań? Podpowiadamy poniżej.

Photoshop Express

Program cieszy się dużą popularnością, ponieważ oferuje mnóstwo rozbudowanych funkcji, według użytkowników również takich, których brakuje innym aplikacjom. Obróbkę zdjęcia można zacząć od najbardziej podstawowych ustawień, takich jak korekcja orientacji czy wybór proporcji obrazu. Za pomocą dostępnych narzędzi zredukujesz szumy, usuniesz zamglenia, zwiększysz przejrzystość, a także zmienisz intensywność kolorów i naświetlenia. Zaimplementowane opcje pozwolą Ci również na korzystanie z gotowych stylów, filtrów lub presetów.

REKLAMA

Oprócz tego możesz liczyć na mnóstwo rozwiązań gwarantujących indywidualną obróbkę i samodzielne dostosowanie parametrów, dzięki czemu każde zdjęcie będzie jedyne w swoim rodzaju. Na koniec warto wspomnieć o możliwości nanoszenia napisów czy tworzeniu kolaży z kilku zdjęć. Jeśli natomiast chcesz wyposażyć swój telefon również w aplikację do oglądania filmów na żądanie, przeczytaj więcej na jej temat na stronie https://komorkomat.pl/play-now/.

Snapseed

Aplikacja daje bardzo duże możliwości. Przy jej użyciu można usuwać niedoskonałości, dokonywać korekcji tonacji, kolorów i ich nasycenia, korzystać z mnóstwa dostępnych filtrów i efektów oraz z rozbudowanego panelu do ręcznej edycji konkretnych właściwości i parametrów zdjęć. Snapseed to naprawdę wszechstronna aplikacja, a przy tym całkowicie darmowa i bardzo prosta w obsłudze, która oferuje intuicyjne symbole, graficzne narzędzia pomocnicze i wiele więcej. Program gwarantuje więc duży komfort pracy, łatwość przechodzenia pomiędzy zakładkami i dużą liczbę gotowych motywów dla osób, które chcą oszczędzić czas bądź nie potrzebują wysoce szczegółowej korekty wyglądu fotografii.

1998 Cam

Program podzielony jest na strefę narzędzi darmowych i płatnych. Oferuje możliwość edycji zarówno obrazów, jak i materiałów wideo. Co więcej, za jego pomocą aplikacji możesz edytować zrobione zdjęcia lub wykonywać je już w programie, automatycznie wybierając preferowane filtry i ustawienia. Aplikacja jest najbardziej znana z narzędzi umożliwiających tworzenie fotografii w stylu vintage, więc przypadnie do gustu osobom, które stawiają na oryginalną obróbkę pełną nietuzinkowych rozwiązań i preferujących odważną zabawę światłem czy odcieniami. W przejrzystym panelu znajdziesz mnóstwo predefiniowanych motywów, ale i imponująco rozbudowaną zakładkę, w której samodzielnie ustawisz jasność, kontrast, nasycenie, ekspozycję, a także poeksperymentujesz z cieniami czy ostrością bądź za pomocą jednego kliknięcia nadasz zdjęciu efekt 3D. Ciekawym rozwiązaniem jest także programowa galeria, w której zapisują się wszystkie zmodyfikowane zdjęcia.

Adobe Lightroom

Ponad milion pobrań może sugerować, że aplikacja jest bardzo znana i powszechnie ceniona. I nie ma się czemu dziwić, bo jak na darmowy program oferuje bardzo dużo. Za pomocą wygodnych suwaków szybko zedytujesz podstawowe parametry, takie jak światło, kontrast czy ekspozycja. Twórcy zadbali także o wygodną korektę odcieni, ich nasycenia i zmiany koloru. Mobilna aplikacja pozwoli Ci także na usunięcie niedoskonałości czy niepożądanych elementów. Bardzo atrakcyjna jest również opcja edycji selektywnej, obejmująca jedynie wyznaczony obszar zdjęcia.

Więcej propozycji aplikacji mobilnych do fotografii znajdziesz pod adresem https://komorkomat.pl/najlepsze-aplikacje-do-zdjec/.

Dziennik Związkowy – Polish Daily News i Alliance Printers and Publishers Inc. nie ponoszą odpowiedzialności za treść artykułów sponsorowanych publikowanych na www.dziennikzwiazkowy.com

REKLAMA

2122710902 views

REKLAMA

REKLAMA

2122710920 views

REKLAMA

REKLAMA

2124507240 views

REKLAMA

2122710930 views

REKLAMA

2122710936 views

REKLAMA

2122710940 views