REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Artykuł sponsorowany 3 fantastyczne oferty menedżera Verizon, o których koniecznie powinieneś wiedzieć

3 fantastyczne oferty menedżera Verizon, o których koniecznie powinieneś wiedzieć

-

Zanim odwiedzimy w Chicago jakikolwiek autoryzowany punkt serwisów i sprzedaży sieci komórkowej Verizon warto przeanalizować, który z nich w profesjonalnej ofercie ma propozycje odróżniające to konkretne miejsce od innych. Do spotkania w Verizon zaprasza Piotr Kościelniak – menedżer, konsultant i sprzedawca oferujący dla swoich klientów ekstra pomoc i profesjonalne rady.

Budynek Verizon przy 6340 N. Northwest Hwy w Chicago

REKLAMA

Od ponad dwóch lat, w chicagowskim punkcie Verizon, przy 6340 N. Northwest Highway menedżer sieci Verizon, Piotr Kościelniak – (Wireless Account Manager) autoryzowany konsultant i sprzedawca oferuje polskojęzycznym klientom wysokiej jakości serwis, poszerzony o dodatkowe, nieodpłatne oferty.

Zdaniem Kościelniaka, jakość oferowanego serwisu ma ogromne znaczenie, a o zadowoleniu i satysfakcjonującej współpracy świadczą powracający klienci. – Najważniejszym kryterium jest dobra opinia i zaufanie klientów, którzy skorzystali z serwisu Verizon w moim punkcie – powiedział menedżer Kościelniak.

Zadowolony klient, chętnie wraca do tego samego konsultanta. Stały, dobry konsultant nie tylko doskonale zna danego klienta, ale także dba o niego. Wraz z poszerzającą się ofertą Verizon wychodzi naprzeciw jego personalnym oczekiwaniom, co skutkuje zmianami planów na coraz korzystniejsze. Dodatkową dogodnością tej współpracy jest możliwość telefonicznych konsultacji i odpowiedzi na nurtujące pytania.

Świadczony przez Piotra Kościelniaka serwis oparty na profesjonalizmie i komunikatywności oraz szybkiej, nielimitowanej minimalnym czasem, grzecznej obsłudze klienta wyróżnia ponadto propozycja 3 ekstra, nieodpłatnych ofert.

W ramach serwisu znajdują się: nauka ,,w pigułce” obsługi smartphona oraz pomoc w ustawieniach odpowiadających oczekiwaniom użytkownika telefonu. Dodatkowo, analiza konta daje możliwość dostosowania najnowszych planów do aktualnych potrzeb użytkownika telefonu, charakteru wykonywanej pracy, bądź indywidualnych oczekiwań klienta lub członków jego rodziny, włączonych do planu.

Piotr Kościelniak – autoryzowany konsultant i sprzedawca (Wireless Account Manager)

Dla Piotra Kościelniaka w polskojęzycznym Chicago nie ma bariery językowej. Świadczone przez siebie usługi i serwis gwarantuje w języku angielskim, polskim, a także hiszpańskim. Każdy z klientów Kościelniaka traktowany jest przez niego w sposób szczególny.

– Klient jest witany od drzwi. Staram się jak najszybciej ustalić, jaki jest cel jego wizyty. Jeśli coś wymaga naprawy, staram się to jak najszybciej naprawić. Każdy klient będzie inny, ale umiejętnie przeprowadzony z klientem wywiad da gwarancje dopasowania oczekiwań związanych z personalnymi potrzebami, rodzajem wykonywanego zawodu czy sytuacją rodzinną do odpowiedniego serwisu najwyższej jakości popartego właściwie dostosowanymi planami finansowymi – opowiadał Piotr Kościelniak.

Ważnym elementem analizy indywidualnych potrzeb jest dokładne sprawdzenie, w jaki sposób i w jakim zakresie klient wykorzystuje możliwości zawarte w swoim planie. Czynniki te odgrywają istotną rolę przy przedstawianiu nowej propozycji.

W ramach rutynowych działań Piotr Kościelniak proponuje pomoc przy przenoszeniu do Verizon numerów komórkowych z innych kompanii, z gwarancją utrzymania używanego numeru telefonu, a w określonych przypadkach nawet z zachowaniem dotychczas posiadanego telefonu.

W ramach nieodpłatnego serwisu dokonuje transferu danych z jednego telefonu na drugi, takich jak: kontakty, zdjęcia, ustawienia opcji telefonu zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Na życzenie klienta dokonuje aktualizacji i nowych aktywacji. Ma najlepsze oferty na smartphony i urządzenia mobilne, tablety. Proponuje bezprzewodowy Internet, w tym również superszybki 5G. Doradza w sprawie telefonów domowych i serwisów na przedpłatę.

Obecnie w związku z pandemią koronawirusa interesującą propozycją błyskawicznie odpowiadającą na aktualne zapotrzebowanie określonych grup zawodowych jest program ,,Verizon recognizes Those Who Serve” ze specjalną zniżką dla nauczycieli i pielęgniarek.

W sprawie konsultacji i wszelkich pytań, nie czekając na polskojęzycznego reprezentanta serwisu Verizon, można się zwracać bezpośrednio do mówiącego po polsku Piotra Kościelniaka, dzwoniąc pod numer: (773) 289-7487.

Menedżer Piotr Kościelniak zaprasza wszystkich do odwiedzenia autoryzowanego punktu Verizon, zlokalizowanego w Chicago, przy 6340 N. Northwest Hwy z dogodnym dla klientów parkingiem.

Profesjonalizm i uprzejma obsługa Piotra Kościelniaka to dewiza serwisu, któremu można zaufać.

Tekst: Jola Plesiewicz

Zdjęcia: Dariusz Piłka


Piotr Kościelniak

Wireless Account Manager

Verizon Authorized Retailer

piotr.koscielniak@cellularsales.com

M 773 289 7487

6340 N Northwest Hwy

Chicago, IL 60631

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks