REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Zmarła 114-letnia użytkowniczka Facebooka

Zmarła 114-letnia użytkowniczka Facebooka

-

Zmarła 114-latka, która w tym roku zakwestionowała “ograniczenia wiekowe” na Facebooku. Anna Stoehr – najstarsza użytkowniczka Facebooka i najstarsza mieszkanka stanu Minnesota – zmarła w niedzielę, o czym powiadomił we wtorek jej syn Harlan.

fot.Facebook
fot.Facebook

REKLAMA

Anna Stoehr, która mimo podeszłego wieku interesowała się nowinkami technicznymi, zapragnęła utworzyć swój profil na Facebooku. Ponieważ jednak najwcześniejszą datą urodzenia, jaką jej wyświetlił ten popularny portal, był rok 1905, starsza pani musiała skłamać i podała, że ma 99 lat. Jednocześnie napisała list do szefa Facebooka Marka Zuckerberga, w którym informowała: “Wciąż tu jestem”.

Na ostatnie 114. urodziny najstarszej użytkowniczki Facebook przysłał jej bukiet 114 kwiatów – powiedział syn zmarłej. Dodał, że matka zmarła we śnie w domu opieki.

Harlan Stoehr twierdzi, że matka do ostatnich dni zachowała jasność umysłu.

Anna Stoehr urodziła się w stanie Iowa w roku 1900. Od roku 1919 mieszkała w stanie Minnesota.(PAP)

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Obraźliwe słowo

Po linie na randkę

Śmierć przyszła nocą

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks