REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Zderzenie myśliwca F-16 z małym samolotem, dwie ofiary śmiertelne

Zderzenie myśliwca F-16 z małym samolotem, dwie ofiary śmiertelne

-

Ekipy ratownicze na miejscu zderzenia fot.Richard Ellis/EPA
Ekipy ratownicze na miejscu zderzenia fot.Richard Ellis/EPA

Myśliwiec F-16 zderzył się we wtorek nad Karoliną Południową z małym samolotem Cessna 150. Zginęły obie osoby na pokładzie Cessny, która został całkowicie zniszczona. Pilot F-16 zdołał się katapultować – poinformował rzecznik bazy sił powietrznych USA w Sumter.

REKLAMA

Szczątki maszyn spadły na bagna i pola ryżowe. Nie ma informacji o ofiarach, bądź zniszczeniach na ziemi.

Nie wiadomo na razie, w jakich okolicznościach doszło do zderzenia. Federalny Zarząd Bezpieczeństwa Transportu (NTSB) wszczął śledztwo.(PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks