REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka "WSJ": syn wiceprezydenta USA przeniesiony do rezerwy z powodu narkotyków

“WSJ”: syn wiceprezydenta USA przeniesiony do rezerwy z powodu narkotyków

-

Młodszy z dwóch synów wiceprezydenta USA Joe Bidena, 44-letni Hunter Biden służący w marynarce wojennej, został przeniesiony na początku roku do rezerwy, ponieważ uzyskał pozytywny wynik testu na obecność narkotyków – informuje dziennik “Wall Street Journal”.

Hunter Biden, prawnik z wykształcenia, został aspirantem w maju 2013 r. i pracował na półetatu w dziale public relations. W czerwcu 2013 r. został poddany testowi na obecność narkotyków w swym oddziale w Norfolk w stanie Wirginia. Wynik testu okazał się pozytywny; w jego krwi wykryto kokainę – informuje nowojorski dziennik, powołując się na źródła związane ze sprawą.

Marynarka wojenna poinformowała, że młody Biden został przeniesiony do rezerwy w lutym br.

“Honorem dla mnie była służba w amerykańskie marynarce wojennej. Głęboko żałuję i jestem zakłopotany, że moje czyny doprowadziły do mojego zwolnienia. Szanuję decyzję marynarki wojennej” – brzmi tekst oświadczenia młodego Bidena wysłany dziennikowi “WSJ”. (PAP)

Na zdjęciu: Joe Biden (z lewej) z wnuczką Finnegan i synem Hunterem fot.Ng Han Guan/Pool/EPA

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks