Strona główna Ameryka Wobec braku debaty Trump i Biden spotkają się z wyborcami w różnych...

Wobec braku debaty Trump i Biden spotkają się z wyborcami w różnych telewizjach

-

Wobec braku telewizyjnej debaty ubiegający się o reelekcję prezydent USA Donald Trump weźmie udział w czwartek w telewizji NBC w spotkaniu z wyborcami. W tym samym czasie jego rywal, demokrata i były wiceprezydent USA Joe Biden spotka się z wyborcami w stacji ABC.

Dwóch przeciwników w wyborach rozpisanych na 3 listopada miało odbyć w czwartek drugą debatę prezydencką, ale została ona ostatecznie odwołana z powodu zdiagnozowanego u Trumpa zakażenia koronawirusem. Prezydent odmówił także udziału w “wirtualnej debacie” zaproponowanej przez komisję ds. debat.Po krótkotrwałym zakażeniu Trump przemówi w czwartek z Miami – poinformowała w środę NBC. Joe Biden będzie w Filadelfii.

Trump i gospodarz spotkania z wyborcami będą przestrzegać dystansu społecznego, a uczestnicy, którzy przyjdą zadawać pytania prezydentowi, będą nosili maski ochronne – podała NBC.

Od ogłoszenia na początku października informacji o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa u Trumpa sztab Bidena codziennie publikuje wyniki badania demokraty na Covid-19. Do tej pory wszystkie testy były negatywne. (PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks