REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmeryka"Washington Post": znana rosyjska modelka planuje zastąpić światowych odzieżowych gigantów w Rosji,...

„Washington Post”: znana rosyjska modelka planuje zastąpić światowych odzieżowych gigantów w Rosji, kopiując ich wzory

-

Znana w USA rosyjsko-amerykańska modelka Kira Dikthtyar planuje zastąpić wycofujących się z rosyjskiego rynku gigantów odzieżowych, kopiując ich projekty – pisze we wtorek „Washington Post”. Celebrytka miała też grozić autorowi tekstu nasłaniem na niego rosyjskiej mafii.

Jak pisze dziennik, 33-letnia Dikthyar, która posiada obywatelstwo USA, jako jedna z nielicznych prominentnych Rosjanek zdecydowała się, w obliczu wojny na Ukrainie, na powrót do rodzimego kraju, głośno popierając agresję Putina. Jak powiedziała w rozmowie była gimnastyczka i modelka, planuje ona wypełnić lukę na rynku odzieżowym powstałą przez odpływ zachodnich firm. Jej plan jest prosty i opiera się na kopiowaniu projektów tych firm z nieznacznymi modyfikacjami.

REKLAMA

„Oni by po prostu wzięli to (ubrania z garderoby Dikhtyar), skopiowali, dali to do fabryki, a rano miałbyś ich tysiące” – opisała swój plan celebrytka.

Dikthyar znana jest w USA m.in. z występów w reality show „The Face”, gdzie wywołała kontrowersje rasistowskimi komentarzami i tabloidowym sporem z Naomi Campbell. Przyznała też, że była wieloletnią przyjaciółką miliardera Jeffreya Epsteina, oskarżanego o masowe wykorzystywanie seksualne nieletnich kobiet. Zaznaczyła jednak, że jej samej Epstein nie molestował.

Jak pisze dziennik, po zakończeniu ponad dwugodzinnego wywiadu, w którym m.in. broniła rosyjskiej agresji i oskarżała o nią USA, Rosjanka naciskała później autora tekstu, by go nie publikował. Groziła mu przy tym nasłaniem na niego rosyjskiej mafii.

„+Rosyjska mafia nadal istnieje+ – powiedziała (Dikthyar). +Będziemy musieli prześwietlić ciebie i twoją rodzinę na potrzeby tego rodzaju artykułu+. Chwilę później, stwierdziła, że to był żart. +Boisz się rosyjskiej mafii?+ – zapytała” – opisuje sytuację gazeta.

Z Waszyngtonu Oskar Górzyński (PAP)

REKLAMA

2105250499 views

REKLAMA

2105250732 views

REKLAMA

2107047124 views

REKLAMA

2105250875 views

REKLAMA

2105250975 views

REKLAMA

2105251084 views