REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmeryka"US Weekly": Putin spotyka się z byłą żoną Murdocha

„US Weekly”: Putin spotyka się z byłą żoną Murdocha

-

Wendi Deng fot.Peter Foley/EPA
Wendi Deng fot.Peter Foley/EPA

Była żona magnata prasowego Ruperta Murdocha, Wendi Deng, spotyka się z Władimirem Putinem – informuje w czwartek w wydaniu online amerykański tygodnik „US Weekly”, ilustrując artykuł portretowymi zdjęciami owej pani i rosyjskiego prezydenta.

Pismo, specjalizujące się w doniesieniach z życia celebrytów, powołuje się na „plotki krążące po korytarzach władzy – od Waszyngtonu po Europę i Azję”. Dodaje, że doniesienia o związku tych dwojga krążą już od kilku lat, od czasu rozwodów Putina i Deng. „US Weekly” pisze, powołując się na źródło bliskie prezydenta Rosji, że związek jest „poważny”.

REKLAMA

W kwietniu 2014 roku Kreml poinformował o rozwodzie Putina z Ludmiłą. To małżeństwo rozpadło się po 30 latach. Po tym rozwodzie pojawiły się pogłoski o romansie Putina z rosyjską gimnastyczką Aliną Kabajewą. Tabloidy sugerowały nawet, że Kabajewa zaszła z Putinem w ciążę i że poród odbył się w marcu 2015 roku w Szwajcarii. Kreml wielokrotnie dementował te doniesienia.

Murdoch wniósł o rozwód z Deng w czerwcu 2013 roku, po 13 latach małżeństwa. „US Weekly” pisze, że podobno nabrał podejrzeń, że jego żona miała romans z byłym brytyjskim premierem Tonym Blairem. Obecnie Murdoch jest mężem supermodelki Jerry Hall, która była przedtem związana z Mickiem Jaggerem.

„US Weekly” przyznaje, że pani Deng nie widziano jeszcze „w romantycznych okolicznościach z rosyjskim przywódcą”. Była jednak kilka dni temu widziana, kiedy wchodziła na jacht Romana Abramowicza, przyjaciela Putina, na wyspie Saint Barthelemy (Małe Antyle).(PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

2114945990 views

REKLAMA

2114946222 views

REKLAMA

REKLAMA

2116742612 views

REKLAMA

2114946362 views

REKLAMA

2114946461 views

REKLAMA

2114946569 views