REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Trzy osoby zginęły w strzelaninie przed Walmartem w Oklahomie

Trzy osoby zginęły w strzelaninie przed Walmartem w Oklahomie

-

Trzy osoby zginęły w poniedziałek rano w strzelaninie przed supermarketem sieci Walmart w miejscowości Duncan w stanie Oklahoma – poinformował szef lokalnej policji. Wśród ofiar – dwóch mężczyzn i kobieta – jest domniemany sprawca.

Według szefa miejscowej policji Danny’ego Forda, cytowanego przez miejscową telewizję TNN-ABC, dwie osoby zostały zastrzelone wewnątrz samochodu, a trzecia na parkingu przed sklepem.

REKLAMA

Na prośbę policji okoliczne szkoły zostały na krótko zamknięte – poinformowali przedstawiciele władz oświatowych. Duncan znajduje się ok. 80 mil na południe od stolicy stanu, Oklahoma City.

Z kolei w strzelaninie w mieście Fresno w Kalifornii w niedzielę wieczorem zginęły cztery osoby, a sześć zostało rannych. Dwaj sprawcy ostrzelali uczestników rodzinnej imprezy oglądających transmisję meczu ligi NFL pomiędzy Chicago Bears i Los Angeles Rams.

Ludzie przebywali ok. godz. 6.00 wieczorem czasu lokalnego na podwórku, kiedy sprawcy otworzyli do nich ogień. W grupie co najmniej 35 osób, były dzieci – poinformował porucznik Bill Dooley z lokalnej policji.

Trzy osoby zmarły na miejscu, a jedna w szpitalu; stan rannych jest stabilny. Ofiary to mężczyźni w wieku od 25 do 35 lat. (PAP)

fot.Google Map Street View

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks