REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Trump wyszedł ze spotkania z przywódcami Demokratów

Trump wyszedł ze spotkania z przywódcami Demokratów

-

Donald Trump wyszedł nagle w środę ze spotkania z przywódcami Demokratów w Białym Domu, podczas którego omawiane miały być wydatki na infrastrukturę. Prezydent zażądał, aby Demokraci “przerwali te udawane śledztwa” ws. Russiagate.

Trump pojawił się na spotkaniu na trzy minuty, nie zajął miejsca i powiedział, że “nie można pracować w tych warunkach”, po czym wyszedł i udał się do Ogrodu Różanego, gdzie personel Białego Domu zgromadził dziennikarzy i kamery.

REKLAMA

Prezydent oznajmił dziennikarzom, że przyszedł na spotkanie, i powiedział, że był przygotowany, by rozmawiać o finansowaniu infrastruktury, handlu i innych kwestiach, ale nie mógł tego zrobić, ponieważ przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi powiedziała “coś strasznego”.

Zdaniem Demokratów zachowanie prezydenta było z góry zaplanowane, ponieważ Trump już parokrotnie postąpił w ten sposób, robiąc z tego wydarzenie medialne.

Pelosi powiedziała wcześniej w środę, prezydent jest “zamieszany w zacieranie śladów” afery Russiagate.

Szefowa Demokratów w Izbie skomentowała w ten sposób fakt, że Trump nie pozwolił, by przed komisją ds. sądownictwa stanął we wtorek były prawnik Białego Domu Donald McGahn.

McGahn nie stawił się przed komisją, ponieważ zastosował się do instrukcji Trumpa, który wcześniej zapowiedział blokowanie wszystkich kongresowych wezwań na przesłuchania byłych lub obecnych członków jego administracji.

W raporcie podsumowującym śledztwo w sprawie Russiagate, które prowadził zespół prokuratora specjalnego Roberta Meullera, McGahn jest najczęściej cytowanym świadkiem, który – jak podaje Reuters – opowiada o tym, w jaki sposób prezydent próbował ingerować w to dochodzenie. (PAP)

fot.JIM LO SCALZO/EPA-EFE/REX/Shutterstock

3 KOMENTARZE

  1. @Chris, Stefan,
    Żyjecie w wirtualnym świecie i nie macie pojęcia co dzieje się w USA. Należycie do polonijnych “elit”, dla których jedyne źródła informacji to DZ, PfP, CNN, NBC, MSNBC inne tego typu antyamerykańskie media propagandowe. Co wiedzie na temat na jakiej podstawie Mueller rozpoczął swoje dochodzenie? Kto był źródłem informacji i kto to jest Christopher Steele? Ile pieniędzy zapłacił sztab H.Clinton za stworzenie antytrumpowskich materiałów? Jakie były powiązania fundacji Clintonów z ukraińskimi i rosyjskimi oligarchami i ile milionów ta fundacja otrzymała od tych oligarchów? Jeżeli ktoś powinien trafić za kratki, to na pewno H.Clinton i szefowie agencji wywiadów z czasów Baraka Obamy (Clapper, Comey, Brennan i wielu innych). Cała antytrumpowska (składająca się z demokratów i sponsorów H.Clinton) grupa Muellera nie znalazła dowodów na współpracę Trumpa z Rosjanami, bo takie nie istnieją. Dlatego obecna taktyka antyamerykańskich demokratów polega na oczernianiu Trumpa i braku chęci do jakiejkolwiek współpracy. Pelosi musi podporządkować antyamerykańskiej ekstremie demokratycznej, bo inaczej może stracić stanowisko. Idioci w antyamerykańskich mediach już martwią się, że Trump może nie zaakceptować wyników wyborów w 2020 roku. Ironią jest to, że oni sami jak i liderzy “demokratów” do dzisiejszego dnia nie zaakceptowali wyniku wyborów z 2016 roku.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks