REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Trump: taryfy celne wobec Meksyku zostają zawieszone na czas nieokreślony

Trump: taryfy celne wobec Meksyku zostają zawieszone na czas nieokreślony

-

Prezydent Donald Trump poinformował w piątek na Twitterze, że zawiesił bezterminowo decyzję o wprowadzeniu 5-procentowych taryf celnych na towary z Meksyku w związku z osiągnięciem amerykańsko-meksykańskiego porozumienia ws. imigracji.

Jest to “porozumienie na piśmie” – podkreślił w swym tweecie Donald Trump. Dodał, że karne taryfy celne, jakie miały wejść w życie poniedziałek, “zostały zawieszone na czas nieokreślony”.

REKLAMA

“Z swej strony Meksyk zobowiązał się do zdecydowanych kroków, które mają powstrzymać napływ migrantów przemierzających Meksyk, by dotrzeć do USA przez ich południową granicę” – wyjaśnił amerykański prezydent.

“Kroki te pozwolą zasadniczo zmniejszyć, a nawet wyeliminować, zjawisko nielegalnej imigracji z Meksyku do Stanów Zjednoczonych” – wskazał Trump.

Prezydent zapowiedział, że szczegóły porozumienia zostaną wkrótce przedstawione przez Departament Stanu w osobnym komunikacie. (PAP)

fot.OLIVER CONTRERAS/POOL/EPA-EFE/Shutterstock

4 KOMENTARZE

 1. trump mowi o wprowadzeniu taryf celnych wiec gielda reaguje spadkami
  rodzina trumpa skupuje stock.
  trump mowi o porozumieniu w sprawie taryf wiec gielda reaguje wzrostami
  rodzina trumpa sprzedaje stock i robi kasiore.
  Juz wszyscy wiedza dlaczego donald nie chce pokazac rozliczen podatkowych?
  To proste zebysmy nie wiedzieli ile kasy zarobila ta zlodziejska rodzina dzieki tej smiesznej prezydentury.

 2. buahahahahaha dzisiaj na spotkaniu z dziennikarzami przed WH “stable genius” wyciagnal jakas biala kartke i powiedzial “In here is the agreement with Mexico”
  Trampisci, czy wy naprawde nie widzicie ze ten facet robi z was durniow i dzieki waszej durnocie robi ogromna kase? Myslicie ze jak nie bierze pensji to on nie zarabia na tej prezydenturze?
  Zalosne!

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks