REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Trump odrzuca pomysł wirtualnej debaty z Bidenem

Trump odrzuca pomysł wirtualnej debaty z Bidenem

-

Prezydent USA Donald Trump oświadczył w czwartek, że nie weźmie udziału w wirtualnej debacie prezydenckiej ze swym konkurentem do Białego Domu Joe Bidenem. Deklaracja padła tuż po tym, jak Komisja ds. Debat Prezydenckich ogłosiła, że druga debata zaplanowana na 15 października odbędzie się zdalnie.

“Nie będę robić wirtualnej debaty” – zadeklarował Trump w telefonicznym wywiadzie dla Fox Business Network. Jak dodał, wirtualny format jest “nie do przyjęcia” dla jego zespołu.

Tłumaczył, że w takim trybie moderator może “wyłączyć ci mikrofon kiedy chce”. “Nie będę tracił na to czasu” – stwierdził prezydent.

REKLAMA

Zaledwie godzinę wcześniej Komisja ds. Debat Prezydenckich, zajmująca się organizacją przedwyborczych pojedynków kandydatów, ogłosiła, że druga debata między Trumpem i Bidenem mająca odbyć się 15 października w Miami na Florydzie zostanie przeprowadzona zdalnie. Ma to związek z infekcją koronawirusem u Trumpa, który według lekarzy w wyznaczonym czasie nadal może zarażać.

W wywiadzie dla telewizji Fox Trump stwierdził, że czuje się świetnie, nie ma żadnych symptomów i “nie sądzi, by zarażał”, a gdyby nie zasady kwarantanny to uczestniczyłby już w przedwyborczych wiecach. (PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks