REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Trener San Antonio Spurs ostro skrytykował Trumpa

Trener San Antonio Spurs ostro skrytykował Trumpa

-

Trener koszykarzy San Antonio Spurs Gregg Popovich skrytykował prezydenta USA Donalda Trumpa, nie przebierając w słowach. “To bezduszny tchórz, który chce się wywyższyć poprzez poniżanie innych” – powiedział szkoleniowiec pięciokrotnych mistrzów ligi NBA.

Komentarz Popovicha, przytoczony na oficjalnej stronie internetowej ligi NBA, nawiązywał do niedawnych słów Trumpa o swoich poprzednikach. Prezydent zarzucił m.in. Barackowi Obamie i George’owi W. Bushowi, że nie kontaktowali się z rodzinami żołnierzy poległych w akcji. W ten sposób odpowiedział na zarzut, że sam z opóźnieniem zareagował na śmierć amerykańskich żołnierzy w Nigrze.

REKLAMA

Były sztab Obamy i rzecznik Busha wydali już oświadczenia, w których zaprzeczyli słowom obecnego prezydenta.

“Te komentarze (Trumpa – PAP) są poniżej krytyki. To patologiczny kłamca w Białym Domu, niezdolny intelektualnie, emocjonalnie i psychologicznie do piastowania tego urzędu. Cały świat to wie” – podkreślił Popovich.

W nocy z wtorku na środę hitowymi meczami Cleveland Cavaliers – Boston Celtics o Golden State Warriors – Houston Rockets rozpoczyna się kolejny sezon NBA. Spurs swój pierwszy mecz rozegrają dzień później na własnym parkiecie z Minnesota Timberwolves.(PAP)

Na zdj.: Gregg Popovich (w środku) fot.Larry W. Smith/PAP/EPA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks