REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Target wycofuje ze sprzedaży maski klaunów

Target wycofuje ze sprzedaży maski klaunów

-

Maski klaunów nie będą dostępne w sprzedaży ani w sklepach, ani na stronie internetowej – ogłosiła sieć sklepów Target. Decyzja ta została podjęta w związku z powtarzającymi się w całym kraju incydentami z udziałem podejrzanych osobników w masce klauna grożących dzieciom w okolicach szkół i na ulicach.

Niektóre szkoły w kraju zabroniły przebierania się za klauny nawet w Halloween, a sieć restauracji McDonald’s ogłosiła, że tymczasowo nie będzie promować swej oficjalnej maskotki, klauna Ronalda McDonalda, do czasu, aż klaunowa histeria się skończy. Przypadki z udziałem podejrzanych klaunów odnotowano również w rejonie Chicago.

REKLAMA

(jm)

fot.pixabay.com

1 KOMENTARZ

  1. To jest tylko półśrodek. Należy wycofać ze sprzedaży wszystkie kostiumy zwiazane halloween. Pod takim kostiumem można ukryć wiele “różnych rzeczy”. W tłumie przebierańców łatwo o panikę i nawet o inne tragiczne wydarzenia. Dla wielu “studentów” niektóre kostiumy są rasistowskie i z tego powodu potrzebują oni specjalnej “opieki”. Nalezy więc zakazać wszystkich kostiumów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bitwa Warszawska 1920

Demony i medycyna

Operacja Gideon

Polowanie na pytony

Rosyjski zbieg w USA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks