REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaSzef CNN Jeff Zucker o atakach na media

Szef CNN Jeff Zucker o atakach na media

-

Jeff Zucker
fot.JASON SZENES/EPA-EFE/REX/Shutterstock

Szef CNN Jeff Zucker powiedział w środę, że w Białym Domu istnieje „całkowity i kompletny brak zrozumienia”, jeśli chodzi o wagę „ich ciągłych ataków na media”, po tym jak przesyłki z podejrzaną zawartością zostały przesłane do CNN i kilku demokratów – podał Reuters.

„Prezydent, a zwłaszcza rzeczniczka prasowa Białego Domu, powinni zrozumieć, że ich słowa mają znaczenie. Jak dotąd, nie wykazywali tego” – powiedział Zucker.

REKLAMA

Urządzenia wybuchowe wysłano do biur b. prezydenta USA Baracka Obamy, b. sekretarz stanu Hillary Clinton i innych polityków. Nie potwierdziły się doniesienia o podejrzanej paczce wysłanej do Białego Domu i gubernatora stanu Nowy Jork.

Podejrzane przesyłki wysłano również do byłego prokuratora generalnego Erica Holdera, który sprawował ten urząd w administracji Obamy, byłej przewodniczącej Krajowego Komitetu Partii Demokratycznej, kongresmenki Debbie Wasserman Schultz i demokratycznej kongresmenki Maxine Waters.

Urządzenia wysłane do Obamy i Clinton były podobne do ładunku, jaki w poniedziałek znaleziono w skrzynce pocztowej domu miliardera, filantropa i działacza politycznego George’a Sorosa pod Nowym Jorkiem – podaje „NYT”.

Wkrótce po pojawieniu się informacji o ładunkach wysłanych do Obamy i Clinton nowojorska policja została wezwana do biura CNN w Nowym Jorku w budynku Time Warner Center w związku z podłożeniem podejrzanej paczki.

Biuro telewizji zostało ewakuowane włącznie z dziennikarzami prowadzącymi program na żywo, a emisja programu została podjęta z biura CNN w Waszyngtonie.

CNN podało nieco później, że wysłana do telewizji podejrzana przesyłka była zaadresowana do byłego szefa CIA Johna Brennana, który jest częstym gościem i komentatorem CNN.

Nowojorska policja poinformowała później, że paczka, która trafiła do CNN, zawiera ładunek wybuchowy oraz kopertę z białym proszkiem. Urządzenie było „prymitywne, ale skuteczne” – powiedzieli rozmówcy AP.

„Secret Service wdrożył śledztwo kryminalne na pełną skalę i skorzysta ze wszystkich dostępnych środków federalnych, stanowych i lokalnych, by określić pochodzenie paczek i zidentyfikować osoby odpowiedzialne” – poinformował w oficjalnym komunikacie Secret Service. Śledztwo w sprawie urządzeń wybuchowych podjęło również FBI.

3 KOMENTARZE

  1. CNN nie należy do mediów informacyjnych. Główną specjalnością tej niby TV informacyjnej jest niejaka Stormy Daniels. Kilka dni poświęcili też omawianiu penisa prezydenta. Dalszy czas programowy wypełniony jest nieustającą propagandą antyamerykańską. Do nielicznych sympatyków CNN należą także „elity” polonijne, które są ofiarami epidemii TDS.

REKLAMA

2103438766 views

REKLAMA

2103438999 views

REKLAMA

2105235391 views

REKLAMA

2103439142 views

REKLAMA

2103439242 views

O krok od wojny

Królewski bzik

Wyimaginowane zbrodnie

Królowa science fiction

Stworzony ze zła

REKLAMA

2103439351 views