REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Strzelanina na dworcu autobusowym w Richmond

Strzelanina na dworcu autobusowym w Richmond

-

fot.123RF Stock Photos
fot.123RF Stock Photos

Uzbrojony mężczyzna ciężko ranił w czwartek policjanta stanowego na dworcu autobusowym w Richmond, stolicy amerykańskiego stanu Wirginia. Zginął od kul dwóch innych funkcjonariuszy, dwie postronne osoby zostały ranne – poinformowała policja stanowa.

REKLAMA

Według rzeczniczki policji stanowej Corinne Geller, mężczyzna, którego nazwiska nie ujawniono, bez wyraźnego powodu postrzelił policjanta w klatkę piersiową. Funkcjonariusza przewieziono go do szpitala, jego stan określono jako ciężki.

Dworzec należący do znanego towarzystwa przewozowego Greyhound został zamknięty. Rozpoczęto śledztwo w celu wyjaśnienia okoliczności incydentu.

W Wirginii obowiązują liberalne przepisy regulujące posiadanie i noszenie broni przez obywateli. W tym stanie znajduje się siedziba wpływowego stowarzyszenia National Rifle Association, które zrzesza zwolenników utrzymania swobodnego dostępu do broni palnej. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Koronakryzys a polisa na życie

Walijskie ciasteczka z patelni

Wspomnienia jako fundamenty

Marzę i wierzę

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks