REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Starcie Clinton i Sandersa w kolejnej debacie telewizyjnej

Starcie Clinton i Sandersa w kolejnej debacie telewizyjnej

-

fot.Justin Lane/EPA
fot.Justin Lane/EPA

Na kilka dni przed niezwykle ważnymi prawyborami w stanie Nowy Jork ubiegający się o nominację Partii Demokratycznej Hillary Clinton i Bernie Sanders starli się w nocy z czwartku na piątek czasu lokalnego w kolejnej debacie telewizyjnej.

REKLAMA

Dziewiąta debata telewizyjna kandydatów Partii Demokratycznej w nowojorskiej dzielnicy Brooklyn przebiegła pod znakiem wzajemnych ataków, także osobistych.

Walka Sandersa i Clinton o nominację tej partii stała się wyjątkowo zażarta w przededniu prawyborów w Nowym Jorku, które zaplanowano na 19 kwietnia. Stawką jest tu aż 291 delegatów na lipcową konwencję partii, która nominuje kandydata w wyborach prezydenckich.

Po dotychczasowych prawyborach Hillary Clinton ma wyraźną przewagę nad Sandersem, ale najnowsze sondaże nie są już tak jednoznaczne jak wcześniej i wskazują, że szanse są o wiele bardziej wyrównane. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

4 KOMENTARZE

    • Nikt temu nie zdola zapobiec. Komuna opanuje Ameryke i to bedzie koniec tego pieknego kraju. Amerykanie stracili rozum. Lata komunistycznej propagandy w amerykanskich szkolach i uczelniach zrobily swoje. Widac to na wiecach nieudacznika Sandersa, ktory nie wie co mowi, ale wierzy w to co mowi i wielu mlodych ludzi jest nim urzeczonych. Szkoda tego pieknego kraju.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks