REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Shellie Zimmerman: nie wiem, do czego zdolny jest mój mąż

Shellie Zimmerman: nie wiem, do czego zdolny jest mój mąż

-

Shellie Zimmerman, żona George’a Zimmermana, najpierw oskarżonego, a potem uniewinnionego z zarzutu zabicia 17-letniego Trayvona Martina, twierdzi, że nie jest pewna, do czego zdolny jest jej mąż.

Shellie Zimmermanfot. Seminole County Sheriff's Office
Shellie Zimmermanfot. Seminole County Sheriff’s Office

REKLAMA

W rozmowie z Mattem Lauerem w programie NBC „Today” kobieta powiedziała, że dziś nie ma pewności, co naprawdę zaszło fatalnego wieczoru 26 lutego 2012 roku. – Okazuje się, że nie znam człowieka, którego poślubiłam i z którym biorę rozwód. Nie wiem, na co go stać. Nie jestem pewna, czy działał w obronie własnej. Wierzę w dowody przedstawione w sądzie, lecz sprawa ta pomogła mi otworzyć oczy na prawdziwego George’a. Wątpię jednak, że mąż działał z pobudek rasowych.

Shellie Zimmerman utrzymuje, że po zakończeniu procesu w osobowości George’a zaszły wyraźne zmiany. Przestał okazywać jej szacunek, przechwala się swoim zwycięstwem.

Na początku tego miesiąca musiała wezwać policję, gdy George wszczął awanturę i uderzył jej ojca. Od tego czasu nie zna jego miejsca zamieszkania, co uniemożliwia jej wręczenie mu dokumentów rozwodowych.

(eg)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA