REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaSarah Palin znów zachwyca członków NRA

Sarah Palin znów zachwyca członków NRA

-

Sarah Palin ponownie zaskarbiła sobie sympatię członków krajowego stowarzyszenia właścicieli broni (National Rifle association, NRA) mówiąc, co zrobiłaby z terrorystami, gdyby była prezydentem i opowiadając się za bronią w budynkach szkolnych i  rządowych. 

Sarah Palin fot.Gage Skidmore/Wikipedia
Sarah Palin fot.Gage Skidmore/Wikipedia

Na wiecu NRA na stadionie Lucas Oil w Indianapolis, była gubernator Alaski, a zarazem była kandydatka na wiceprezydenta USA, oskarżyła administrację prezydenta Obamy o prowadzenie polityki  rozpieszczającej wrogów Ameryki. Zarzucała łagodne podejście do ludzi, którzy marzą o unicestwieniu Stanów Zjednoczonych i zachwyciła publikę stwierdzeniem, że gdyby była prezydentem, to wrogowie wiedzieliby, że waterboarding (metoda wymuszania zeznań polegająca na symulacji topienia) to amerykański sposób na chrzczenie terrorystów.

REKLAMA

W czasie przemówienia Palin skupiła się na obronie II poprawki do konstytucji, fundamentalnych wartości i tradycji, w jej ocenie atakowanych przez liberałów. Propozycje zakazu broni w strefach szkolnych i innych budynkach publicznych uważa za niebywałą głupotę. Opowiada się za uzbrojeniem matek, które z powodzeniem będą bronić swoje dzieci przed bandytami i oburza się na próby kontrolowania broni i sprawdzania przeszłości jej właścicieli. Radosnym rechotem i oklaskami przyjęto żart Sarah Palin, gdy poradziła matkom, by nosiły ze sobą napis: „Tak, noszę broń, bo policjant jest za ciężki”. (eg)

1 KOMENTARZ

  1. Glupota, jaka wydobywa sie z tej kobiety, za kazdym razem gdy sie odezwie jest przerazajaca. Inteligencja na poziomie taboretu z powylamywanymi nogami. Co najdziwniejsze, sa jeszcze ludzie, ktorzy uwazaja tego bezmozgowca za jakas osobowosc i placa jej za ten belkot. Who’s the more foolish? The fool, or the fool who follows him?

REKLAMA

2095876829 views

REKLAMA

REKLAMA

2095877062 views

REKLAMA

2097673458 views

REKLAMA

2095877211 views

REKLAMA

2095877312 views

Kapelusz śmierci

Równi i równiejsi

Koniec tanich aut

Malarz bez tytułów

Szokujący wyrok

REKLAMA

2095877423 views