REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Rzeczniczka Trumpa zmienia stanowisko w Białym Domu

Rzeczniczka Trumpa zmienia stanowisko w Białym Domu

-

Rzeczniczka prasowa Białego Domu Stephanie Grisham zakończy swoją pracę dla prezydenta Donalda Trumpa. Dołączy do zespołu pierwszej damy Melanii Trump. Jak informuje “New York Times”, nową sekretarz prasową Białego Domu będzie Kayleigh McEnany.

Biały Dom nie podał oficjalnie kto zastąpi Grisham. “NYT” pisze, że będzie to 31-letnia McEnany, absolwentka Uniwersytetu Harvarda i dotychczasowa rzeczniczka prasowa w tegorocznej prezydenckiej kampanii Trumpa. Grisham poinformowała we wtorkowym oświadczeniu, że nazwisko jej następcy ujawnione zostanie “w najbliższych dniach”. Zapowiedziała, że pozostanie na swoim stanowisku ile to będzie konieczne, by usprawnić proces zmiany.

REKLAMA

Informując we wtorek, że Grisham dołączy do jej zespołu Melania Trump nazwała ją “filarem i prawdziwym przywódcą w administracji”. Grisham ma zastąpić dotychczasową szefową jej personelu Lindsay Reynolds, która zrezygnowała z pracy, by spędzić czas z rodziną.

Media zauważają, że Grisham nie była bliską doradczynią Trumpa, ale wykonywała dużo pracy zakulisowej. Często udzielała wywiadów telewizji Fox News, a pracownicy Białego Domu chwalili ją za lojalność. Grisham była nieobecna na większości codziennych konferencji prasowych Trumpa poświęconych koronawirusowi. (PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Modlić się, czyli co?

Ciasto cytrynowe w kubku

Lekcje z pandemii

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks