REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Prokurator generalny Eric Holder podaje się do dymisji

Prokurator generalny Eric Holder podaje się do dymisji

-

Prokurator generalny i minister sprawiedliwości USA Eric Holder ma jeszcze w czwartek ogłosić swą rezygnację – informuje Associated Press, powołując się na niewymienionego z nazwiska przedstawiciela Białego Domu.

Holder stał na czele resortu sprawiedliwości przez sześć lat. Jest pierwszym czarnoskórym prokuratorem generalnym USA.

REKLAMA

Powody dymisji nie są na razie znane. Reuters pisze, powołując się na anonimowego przedstawiciela resortu sprawiedliwości, że “Holder nie ma planów na najbliższą przyszłość po ustąpieniu”. Zamierza pozostać na stanowisku do czasu wyłonienia następcy.(PAP)

Na zdjęciu: Prokurator generalny Eric Holder fot.Shawn Thew/EPA

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks