REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaProducent filmowy Harvey Weinstein zwolniony z Weinstein Company

Producent filmowy Harvey Weinstein zwolniony z Weinstein Company

-

Harvey Weinstein fot.Etienne Laurent/EPA

W związku zarzutami o molestowanie seksualne znany amerykański producent filmowy Harvey Weinstein został zwolniony z wytwórni filmowej The Weinstein Company (TWC).

“W świetle nowych informacji, które pojawiły się w ostatnich dniach, o niewłaściwym zachowaniu Harveya Weinsteina, dyrektorzy firmy (…) postanowili i poinformowali Harveya Weinsteina, że jego praca z Weinstein Company została zakończona ze skutkiem natychmiastowym” – cytują media oświadczenie TWC, firmy, którą 2005 roku Harvey Weinstein zakładał razem ze swym bratem Robertem.

REKLAMA

Dziennik “New York Times” poinformował w czwartek, że Harvey Weinstein w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat molestował seksualnie aktorki, asystentki i inne pracownice swojej firmy. Jedną z jego ofiar miała być znana aktorka Ashley Judd. Według gazety co najmniej ośmiu kobietom producent zapłacił za milczenia.

65-letni producent wydał oświadczenie, w którym przeprosił za błędy, ale jednocześnie zapowiedział pozew sądowy przeciwko dziennikowi “New York Times”.

Harvey Weinstein jest producentem ponad 300 filmów, (m.in. “Pulp Fiction”, “Zakochany Szekspir”, “Angielski pacjent”, “Władca Pierścieni”) i jednym z najpotężniejszych ludzi w Hollywood. Według wyliczeń “Daily Mail” podczas ceremonii rozdania Oscarów więcej osób dziękowało ze sceny Weinsteinowi niż Bogu. (PAP)

1 KOMENTARZ

  1. „Według wyliczeń “Daily Mail” podczas ceremonii rozdania Oscarów więcej osób dziękowało ze sceny Weinsteinowi niż Bogu. (PAP) „. Dowodzi to tylko jednego. Dla tych idiotów Weinstein był bogiem i z pewnością nie jedynym. Oni mają wielu bogów i wiele bogiń. Do jednej takiej bogini ciągle zanoszą „modły” w ostatnich miesiącach.

REKLAMA

2114878879 views

REKLAMA

2114879111 views

REKLAMA

REKLAMA

2116675501 views

REKLAMA

2114879251 views

REKLAMA

2114879350 views

REKLAMA

2114879458 views