REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Producent filmowy Harvey Weinstein zwolniony z Weinstein Company

Producent filmowy Harvey Weinstein zwolniony z Weinstein Company

-

Harvey Weinstein fot.Etienne Laurent/EPA

W związku zarzutami o molestowanie seksualne znany amerykański producent filmowy Harvey Weinstein został zwolniony z wytwórni filmowej The Weinstein Company (TWC).

REKLAMA

“W świetle nowych informacji, które pojawiły się w ostatnich dniach, o niewłaściwym zachowaniu Harveya Weinsteina, dyrektorzy firmy (…) postanowili i poinformowali Harveya Weinsteina, że jego praca z Weinstein Company została zakończona ze skutkiem natychmiastowym” – cytują media oświadczenie TWC, firmy, którą 2005 roku Harvey Weinstein zakładał razem ze swym bratem Robertem.

Dziennik “New York Times” poinformował w czwartek, że Harvey Weinstein w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat molestował seksualnie aktorki, asystentki i inne pracownice swojej firmy. Jedną z jego ofiar miała być znana aktorka Ashley Judd. Według gazety co najmniej ośmiu kobietom producent zapłacił za milczenia.

65-letni producent wydał oświadczenie, w którym przeprosił za błędy, ale jednocześnie zapowiedział pozew sądowy przeciwko dziennikowi “New York Times”.

Harvey Weinstein jest producentem ponad 300 filmów, (m.in. “Pulp Fiction”, “Zakochany Szekspir”, “Angielski pacjent”, “Władca Pierścieni”) i jednym z najpotężniejszych ludzi w Hollywood. Według wyliczeń “Daily Mail” podczas ceremonii rozdania Oscarów więcej osób dziękowało ze sceny Weinsteinowi niż Bogu. (PAP)

1 KOMENTARZ

  1. “Według wyliczeń “Daily Mail” podczas ceremonii rozdania Oscarów więcej osób dziękowało ze sceny Weinsteinowi niż Bogu. (PAP) “. Dowodzi to tylko jednego. Dla tych idiotów Weinstein był bogiem i z pewnością nie jedynym. Oni mają wielu bogów i wiele bogiń. Do jednej takiej bogini ciągle zanoszą “modły” w ostatnich miesiącach.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Obraźliwe słowo

Po linie na randkę

Śmierć przyszła nocą

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks