REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Prezydent Trump spędzi "kilka dni" w szpitalu wojskowym (WIDEO)

Prezydent Trump spędzi “kilka dni” w szpitalu wojskowym (WIDEO)

-

Prezydent Donald Trump, u którego w czwartek w nocy zdiagnozowano koronawirusa,  spędzi “kilka dni” w Wojskowym Centrum Medycznym im. Waltera Reeda w Bethesda w stanie Maryland – poinformowała w piątek po południu rzeczniczka Białego Domu Kayleigh McEnany. 

Rzeczniczka oświadczyła, że pobyt prezydenta w szpitalu będzie miał charakter zapobiegawczy i wynika “z zalecenia jego lekarza oraz ekspertów medycznych”. Prezydent będzie pełnił swoje obowiązki z apartamentu szpitalnego, który dysponuje odpowiednim wyposażeniem.

REKLAMA

“Prezydent jest w dobrym nastroju, ma łagodne objawy i dziś cały dzień pracował” – powiedziała McEnany. Lekarze wskazywali, że przewiezienie prezydenta do szpitala umożliwiłoby udzielenie mu natychmiastowej pomocy, gdyby wystąpiła taka potrzeba.

Wcześniej lekarz Białego Domu Sena Conley przekazał, że Trump jest zmęczony, ale w dobrym nastroju. Dodał, że w ramach leczenia prezydent otrzymał eksperymentalny lek. Oprócz tego przyjmuje on cynk, witaminę D, famotydynę, melatoninę oraz aspirynę. Reuter informuje, powołując się na poinformowane źródła, że prezydent ma lekką gorączkę.

74-letni prezydent jest w grupie wysokiego ryzyka ze względu na swój wiek i wagę. Wskazuje się dotychczas wydawał się być w dobrym zdrowiu chociaż nie jest znany z tego, że uprawia ćwiczenia fizyczne ani ze zdrowej diety. (PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks