REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Prezydent Trump przestrzega przed komunizmem i Nancy Pelosi

Prezydent Trump przestrzega przed komunizmem i Nancy Pelosi

-

Prezydent Donald Trump zasugerował we wtorek, że gdyby jego miejsce zajęła demokratka Nancy Pelosi, to usiłowałaby wprowadzić w kraju komunizm. Jak stwierdził, właśnie dlatego on i wiceprezydent Mike Pence muszą uważać, by nie zachorować na Covid-19.

Trump w ten sposób odniósł się na Twitterze do artykułu spekulującego, że gdyby prezydent i wiceprezydent poważnie zachorowali na Covid-19, to władzę objęłaby trzecia osoba w państwie – przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi.
“Dlatego musimy być bardzo uważni. Szalona Nancy byłaby totalną katastrofą, a USA nigdy nie będą krajem komunistycznym!” – napisał Trump w jednym z ponad 20 tweetów wysłanych we wtorek rano. W innym z porannych wpisów zasugerował, że były republikański kongresmen i gospodarz talk-show Joe Scarborough popełnił morderstwo i wezwał policję do zajęcia się sprawą śmierci jego byłej asystentki.


Od poniedziałku w Białym Domu wprowadzono obowiązek noszenia masek po tym, jak badania wykryły obecność koronawirusa u dwóch pracowników Białego Domu, w tym rzeczniczkę wiceprezydenta Pence’a Katie Miller. Kwarantannie poddało się trzech członków zespołu zajmującego się odpowiedzią na pandemię. W ubiegłym tygodniu badanie przeszedł prezydent Trump i jak sam poinformował, wynik był negatywny.

REKLAMA

Jak dotąd w Stanach Zjednoczonych koronawirusa wykryto u prawie 1,4 miliona osób, z czego zmarło 81 796. (PAP)

1 KOMENTARZ

  1. Jeżeli jakimś cudem N.Pelosi przejmie władzę, to w USA zapanuje nie tylko komunizm ale powróci niewolnictwo. Ludzie uzależnieni od rządu pod każdym względem i których się przekona, że nie potrafią sami zadbać o siebie będą jak niewolnicy. I taki jest cel partii, która w historii żyła z niewolnictwa i chce do tego powrócić. Wielu czarnych Amrykanów to dostrzega i dlatego powstał ruch nazywany “THE BLEXIT”, który ma za cel aby jak najwięcej czarnych Amerykanów opuściło i nie głosowało na partię, która chce ich zniszczyć. Ponad 70% dzieci w rodzinach czarnych Amerykanów wychowywanych jest przez samotne matki. Od czasu zalegalizowania nielimitowanej aborcji w 1973 roku zamordowanych zostało (w ramach tego “osiągnięcia cywilizacyjnego”) 19 mln dzieci czarnych Amerykanów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks