REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Prezydent Trump odwiedzi w piątek brata hospitalizowanego w Nowym Jorku

Prezydent Trump odwiedzi w piątek brata hospitalizowanego w Nowym Jorku

-

Prezydent Donald Trump ma w piątek odwiedzić młodszego brata Roberta, który przebywa w nowojorskim szpitalu. Potwierdził to Biały Dom.

Jak poinformowało źródło CNN Donald Trump ma odwiedzić swojego brata w piątek w Nowym Jorku. „Możemy potwierdzić doniesienie, że brat prezydenta jest hospitalizowany” – powiedział CNN zastępca sekretarza prasowego Białego Domu Judd Deere.

Robert Trump był hospitalizowany już wiosną, a jego stan był wtedy poważny. Znalazł się przez tydzień na oddziale intensywnej terapii szpitala Mount Sinai.

REKLAMA

Starszy urzędnik administracji waszyngtońskiej podkreślił, że prezydent „ma bardzo dobre stosunki ze swoim bratem, a brat jest dla niego bardzo wyjątkowym”.

Z kolei źródła, na które powołuje się nowojorskie radio 1010 WINS twierdziły, że brat prezydenta jest „bardzo chory”. Nie sprecyzowały dokładnie jaki jest stan jego zdrowia.

Robert Trump pełnił funkcję dyrektora wykonawczego Trump Organization. Jest jednym z czwórki rodzeństwa prezydenta, w tym nieżyjącego Freda Trumpa Jr. W czerwcu trafił na pierwsze strony gazet po złożeniu pozwu w imieniu rodziny Trumpów w celu powstrzymania publikacji córki Freda, Mary Trump „Too Much and Never Enough”.

Jak głosi podtytuł – książka ma być opisem tego, jak jej rodzina “stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie”. Biały Dom zarzucił autorce fałszowanie informacji.

Według 1010 WINS prezydent ma przybyć do Nowego Jorku w piątek po południu. Zapowiedziano, że wygłosi także przemówienie w największym związku zawodowym policjantów w mieście, Police Benevolent Association. Weekend spędzi w swoim ośrodku golfowym w Bedminster w stanie New Jersey.

Z Nowego Jorku Andrzej Dobrowolski (PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks