REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Prezydent-elekt Joe Biden doznał pęknięcia śródstopia

Prezydent-elekt Joe Biden doznał pęknięcia śródstopia

-

Prezydent-elekt Joe Biden w sobotę doznał włosowatego pęknięcia kości śródstopia podczas zabawy z jednym ze swoich psów i został zbadany przez lekarza – poinformowało w niedzielę jego biuro.

Jak informuje Reuters – prezydent-elekt w sobotę poślizgnął się podczas zabawy z psem o imieniu Major i doznał włosowatego pęknięcia kości śródstopia. Od niedzieli Joe Biden jest pod opieką ortopedy.

REKLAMA

Biden i jego żona Jill- przypomina Reuters- są właścicielami dwóch owczarków niemieckich. Para zabrała Majora ze schroniska Delaware Humane Association w 2018 roku. Polityk podjął tę decyzję po tym, gdy jego córka Ashley zamieściła na Facebooku post tej organizacji z informacją, że szczenięta szukają nowego domu. Kolejne zwierzę, Champ, było kupione przez Bidena dziesięć lat wcześniej od hodowcy.

Major po zaprzysiężeniu w styczniu Bidena na prezydenta  zostanie pierwszym zwierzęciem zabranym ze schroniska w Białym Domu. Bidenowie podczas kampanii wyborczej zapowiedzieli, że także planują kupić kota. (PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA