REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Powiat Calvert chce, by do sklepów wpuszczać zależnie od pierwszej litery nazwiska

Powiat Calvert chce, by do sklepów wpuszczać zależnie od pierwszej litery nazwiska

-

Władze powiatu Calvert w  stanie Maryland zarekomendowały, by pierwsze litery nazwiska decydowały o tym, czy w danym dniu można wejść do sklepu. I tak np. osoby z nazwiskami zaczynającymi się na A, B i C mogłyby to zrobić, jeśli data kończy się na cyfrę 0 lub 5.

Propozycja lokalnych władz na czas epidemii przewiduje możliwość pójścia do sklepu co pięć dni. Osoby na nazwiska zaczynające się na litery od A do C miałyby do tego prawo, gdy data kończy się na cyfrę 0 lub 5. Od D do G – na 1 i 6, H do L – 2 i 7, M do R – 3 i 8, a S do Z – 4 i 9.

REKLAMA

Jest to jedynie rekomendacja. Sklepy w hrabstwie otwarte są dla wszystkich klientów; obowiązują w nich jednak ograniczenia ze względu na epidemię koronawirusa.

“Wszyscy chcemy wrócić do normalnego życia tak szybko jak to możliwe. Nasze działania (…) to klucz do zmniejszenia ryzyka zakażenia i zniesienia ograniczeń. Nie możemy przyspieszyć czasu, ale możemy zdecydowanie spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa” – oświadczył departament zdrowia powiatu Calvert. (PAP)

1 KOMENTARZ

  1. Widocznie powiatem Calvert rządzą idioci albo osoby, które odniosą z tego korzyści. Każde takie ograniczenie powoduje większą panikę i histerię i napewno zwiększy sprzedaż. Ktoś z władz powiatu musi być zainteresowany takim rozwiązaniem i odniesie z tego korzyści.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA