REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Policjantka pomyliła mieszkania, zastrzeliła "intruza"

Policjantka pomyliła mieszkania, zastrzeliła “intruza”

-

Tragicznie zakończyła się w Dallas w Teksasie pomyłka policjantki, która zastrzeliła mężczyznę w jego mieszkaniu, myśląc, że strzela do intruza, który dostał się do jej apartamentu.

Policja w Dallas poinformowała, że w czwartek wieczorem umundurowana funkcjonariuszka wracająca ze służby pomyliła mieszkania. Przekonana, że wróciła do domu, sięgnęła po broń widząc w środku obcego mężczyznę i strzeliła.

REKLAMA

Policjantka sama wezwała następnie kolegów. Mężczyznę, do którego strzelała, przetransportowano do szpitala, ale lekarz mógł tam już tylko stwierdzić zgon.

Na czas śledztwa w sprawie tego zajścia policjantka została wysłana na urlop.(PAP)

fot.123RF Stock Photos

6 KOMENTARZE

    • Oczywiście “baby są durniejsze” nie do tyczy pań zatrudnionych w redakcji Dziennika Związkowego m.in Alicji, Joasi, Ewy, Eli, Joli, Ani…i pozostałych pań.

  1. Jak pare lat temu policjantka w Des Plaines zastrzelila bezbronnego Polskiego nastolatka, to dostala 3 tygodnie wakacji. Nie bylo murzynskich band rozwalajacych miasto, wiec jej nie postawiono zarzutow. Przy czym pragne zauwarzyc, ze cheif of police Prandini wytlumaczyl ze “you shoot to kill” dlatego nastolatek otrzymal caly magazynek. White Lives Dont Matter. To slogan parti Demokratycznej. Terazniejsza twarza parti Demokratycznej jest prostytutka zwana Stormy cos tam…

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks