REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Policja udaremniła zamach w miejscu liczenia głosów w Filadelfii

Policja udaremniła zamach w miejscu liczenia głosów w Filadelfii

-

Policja w Filadelfii zatrzymała mężczyznę po otrzymaniu informacji o przygotowywanym zamachu na Convention Center w Filadelfii, gdzie liczono głosy z wtorkowych wyborów prezydenckich – podała telewizja ABC.

Do zatrzymania doszło w czwartek późnym wieczorem. Z opublikowanego materiału wideo wynika, że zatrzymano mężczyznę o azjatyckim wyglądzie. W jego samochodzie znaleziono broń palną. Mężczyzna nie stawiał oporu. Policja wszczęła dochodzenie w tej sprawie.

Jak przekazała telewizja ABC, powodem zatrzymania była otrzymana informacja o osobie lub grupie osób, jadących hummerem z Wirginii w celu przeprowadzenia zamachu na Convention Center w Filadelfii, gdzie trwa liczenie głosów z wtorkowych wyborów prezydenckich.

Na pojeździe były naklejki z hasłami i logo radykalnej organizacji QAnon, której sympatycy wierzą m.in., że politycy Partii Demokratycznej – w tym Hillary Clinton – oraz amerykańskie elity uczestniczą w satanistyczno-kanibalistycznej siatce handlu dziećmi. Centralnym punktem teorii jest wiara w to, że prezydent Donald Trump w odpowiednim momencie dokona masowych aresztów setek prominentnych osób.

W piątek w Filadelfii trwało liczenie głosów. Głosy w tym bastionie Demokratów mogą przesądzić o zwycięstwie Joe Bidena w całym stanie Pensylwania, a w konsekwencji – w całym kraju. Prezydent Trump zarzucił – bez podania dowodów – że dochodzi tam do fałszerstw wyborczych. (PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Powrót Boeinga 737 MAX

Pamiętny dzień z prezydentem

Chichot norek

Nowojorski kult

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks