REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaPolicja poszukuje narzeczonego zaginionej Gabby Petito (WIDEO)

Policja poszukuje narzeczonego zaginionej Gabby Petito (WIDEO)

-

Mieszkaniec Florydy Brian Laundrie, narzeczony zaginionej 22-letniej Gabrielle „Gabby” Petito, który nie współpracował z policją, jest  sam poszukiwany.  Adwokat rodziny potwierdził w piątek wieczorem, że miejsce pobytu  23-letniego Laundrie jest obecnie nieznane i poszukuje go policja i FBI. Tymczasem rodzina Petito uważa, że mężczyzna podejrzany w sprawie zaginięcia ich córki celowo się ukrywa.

Policyjna akcja mająca na celu odnalezienie Briana Laundrie od soboty 18 września prowadzona jest na terenach rozległego rezerwatu przyrody Carlton na Florydzie, który znajduje się tuż na północ od domu w  North Port, który Laundrie i Petito dzielili z jego rodzicami. Z informacji rodziny wynika, że 23-latek we wtorek 14 września opuścił dom z plecakiem i mógł udać się do Carlton Reserve w rejonie Sarasoty.

REKLAMA

Gabby Petito i Brian Laundrie w podróż przez kraj vanem 22-latki (fordem transitem rocznik 2012 w kolorze białym) wyruszyli w czerwcu z Florydy. Zamierzali jechać na zachód, odwiedzając po drodze parki stanowe i narodowe.

Rodzina Petito powiedziała, że utrzymywała z nimi regularny kontakt przez całą podróż, a ona i Laundrie dokumentowali wycieczkę, umieszczając regularnie wpisy i nagrania wideo na Instagramie i YouTube. Na jednym z ostatnich nagrań z 12 sierpnia widać Petito w Parku Narodowym Arches w powiecie Grand w Utah. Tego samego dnia policja w Moab w stanie Utah odpowiedziała na incydent związany ze sprzeczką pary. Ta interakcja została uchwycona policyjną kamerą.

Komunikacja z Petito – według rodziny – „gwałtownie ustała” pod koniec sierpnia. 22-latka była ostatni raz widziana 24 sierpnia, jak opuszczała z Laundrie hotel w Utah. Następnego dnia, rozmawiała ze swoją matką, Nichole Schmidt, informując ją, że ich następnymi przystankami będą Grand Teton i Yellowstone. Z relacji matki, która udzieliła wywiadu telewizji ABC News, wynikało, że Gabby „była podekscytowana kontynuowaniem podróży i rozpoczęciem swojego kanału na YouTube”. Od 25 sierpnia matka otrzymała dwie wiadomości tekstowe wysłane z telefonu Petito, ale nie było w nich żadnych zdjęć ani szczegółów z podróży. Jej zdaniem nie wiadomo, czy smsy zostały wysłane przez córkę.

W niedzielę 19 września agenci FBI z biura w Denver wraz z lokalną policją prowadzili poszukiwania zaginionej kobiety w górzystym terenie Grand Teton National Park w stanie Wyoming.

Brian Laundrie 1 września wrócił domu na Florydzie vanem Petito. Rodzina zgłosiła jej zaginięcie w sobotę 11 września. Laundrie oficjalnie znalazł się w kręgu podejrzanych w sprawie zaginięcia narzeczonej. Mężczyzna jednak, za radą reprezentującego go adwokata, konsekwentnie odmawiał rozmowy z prowadzącymi śledztwo.

(tos)

REKLAMA

2118767592 views

REKLAMA

REKLAMA

2118767694 views

REKLAMA

REKLAMA

2120564050 views

REKLAMA

2118767770 views

REKLAMA

2118767832 views

REKLAMA

2118767890 views