REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaPogrzeb Whitney Houston w sobotę w New Jersey

Pogrzeb Whitney Houston w sobotę w New Jersey

-

W sobotę w Kościele w Newark, gdzie jako dziecko śpiewała Whitney Houston, odbędzie się pogrzeb zmarłej 11 lutego gwiazdy. Ceremonia będzie mieć charakter prywatny i wezmą w niej udział wyłącznie zaproszone osoby. Nie będzie także publicznej uroczystości dla fanów, o czym wcześniej informowały media. W poniedziałek ciało artystki zostało przetransportowane do rodzinnego New Jersey.

fot. Whitney Houston Facebook Page/ Kameralny pogrzeb gwiazdy odbędzie się w sobotę w Newark

REKLAMA

Organizacją ceremonii żałobnej i pochówku piosenkarki zajmuje się firma pogrzebowa Wingham Funeral Home z Newark w stanie New Jersey, gdzie Whitney Houston spędziła większą część swego życia. Właścicielka firmy, Carolyn Wingham poinformowała, że pogrzeb artystki odbędzie się w sobotę 18 lutego o godz. 12.00 w New Hope Baptist Church – w kościele, w którym jako dziecko często śpiewała Houston. W ceremonii wezmą udział tylko zaproszone osoby. Rodzina chce, aby pogrzeb gwiazdy miał jak najbardziej prywatny charakter.

Zobacz wideo: Whitney Houston jako dziecko w kosciele New Hope:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ukxayxN4Iao&feature=player_embedded[/youtube]

Wbrew wcześniejszym informacjom, jakie pojawiły się w mediach nie odbędzie się publiczne wystawienie zwłok piosenkarki ani specjalna ceremonia w hali sportowej Prudential Center w Newark.

Rodzina podziękowała fanom za wszelkie wyrazy wsparcia i ciepłe słowa o zmarłej. “Jesteśmy zdruzgotani śmiercią naszej ukochanej Whitney. To niewyobrażalna tragedia i będzie nam jej bardzo brakować. Dziękujemy za wszelkie okazane nam wsparcie wszystkim przyjaciołom i fanom” – napisała rodzina gwiazdy na jej oficjalnym profilu na portalu Facebook. Jest to pierwszy wpis od 10 lutego.  Jednocześnie bliscy piosenkarki zaapelowali do mediów i fanów o uszanowanie prywatnego charakteru pogrzebu.

Zobacz także: Są wyniki sekcji zwłok Whitney Houston

Ciało Whitney Houston, która w sobotę została znaleziona martwa w hotelowym apartamencie w Beverly Hills, w poniedziałek wieczorem zostało przetransportowane do jej rodzinnego stanu New Jersey na pokładzie prywatnego samolotu, którego użyczył znany producent i aktor, Tyler Perry.

Whitney Houston przyszła na świat w Newark w 1963 roku i w mieście tym spędziła wiele lat swego życia. Tutaj odkryty został jej talent, kiedy jako dziecko śpiewała w kosciele New Hope, u boku matki, także piosenkarki – Cissy Houston. Wraz z Whitney śpiewała inna legendarna artystka, jej kuzynka Dionne Warwick.

mp

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

REKLAMA

2117620595 views

REKLAMA

2117620752 views

REKLAMA

REKLAMA

2119417115 views

REKLAMA

2117620844 views

REKLAMA

2117620919 views

REKLAMA

2117620995 views